Jump to content
Wahvel

toidulisadest (proteiinist jne) tulenevad vistrikud

Recommended Posts

lugesin kuskilt lehelt et vistrikute ja akne teke ei sõltu toidust. kuid omad kogemused ütlevad et proteiini söömine tekitab küll neid natukene.ja proteiini söömise lõpetamine muutis nahka nac paremaks.

aga kuidas on kreatiiniga nt?enal kogemused puuduvad kreatiiniga.

tore kui oma arvamuse ütletikse ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki tekitab ikka toit ka? Ja jook, mida jood?

Ühesõnaga loe enne akne kui sellise kohta ja vaata, mida eksperdid ütlevad. ÜKSKI TOIT EI TEKITA SEDA!

Ja järgmine kord, kui mingitele lehtedele viitama hakkad, siis too viide välja ka (link vms), muidu ei ole mõtet asjast rääkidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ekhmm. pole kogemusi ausalt. oleneb k6ik endal aastaajast ja sellest kui kiired on p2evad(palju j6uan end pesta). ise pole endapuhul valkudel ja vinnidel kyll mingit seost leid. et n2iteks kui m6nip2ev s8n palju muna siis 6nneks pole j2rgmisel p2eval n2os vinne leidnud:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki tekitab ikka toit ka? Ja jook, mida jood?

Ühesõnaga loe enne akne kui sellise kohta ja vaata, mida eksperdid ütlevad. ÜKSKI TOIT EI TEKITA SEDA!

Ja järgmine kord, kui mingitele lehtedele viitama hakkad, siis too viide välja ka (link vms), muidu ei ole mõtet asjast rääkidagi.

http://www.roche.ee/roche.php?id=28

seal oli see kirjas ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on olnud selliseid p2evi,et alkoholiga end kinni joond siis j2rgmine p2ev on n2gu vinniline ja 6lad kah veidi.Sellest j2reldan et alkohol tekitab neid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina omast kogemusest võin küll väita, et toidust oleneb see ka kindlasti. Võistlusteks valmistudes pole mul kunagi mingeid vistrike olnud kuna siis söön ainult kvaliteetseid toiduaineid. Võistlusväliselt lisaks ka "rämpstoitu" süües vahest nad ikka tekivad. See ei ole muidugi akne. Akne on midagi enamat ja tavaliselt puudutab see kasvueas inimesi, mis on põhjustatud hormanaalmuutustega organismis. Sama lugu võib tekkida ka osade keelatud ainete kasutamisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga naljakas oli teie arvamusi lugeda!

Ise olen elanud juba vistrikega ~4a. ja võin väita, et asi ei olene söögist! Ma olen läbinud mitmeid ravi kuure ja nad kaovad ja tulevad tagasi. Olen ravinud ka "imeravimi" roccutani ja teinud lausa 2 kuuri selle ning mitte tuhkagi - kõik kes teinud on korda saanud. Mul aitas see ravim ainult nii palju, et sain seljalt ja rinnalt nad ära aga näo ikka. Nad kaovad ära mingis vanuses ja mina olen tähelepannud, et nende teke on seotud hoopis higistamisega. (minul igatahes)

Kui ma olin haige ja 2 nädalat, ei teinud trenni (kergejõustik) läks mu nägu suht normaalseks ja nii ku itrenni jõutsin siis ärkasin järgmine päev ilusa punnilise näoga. Söömise müüti olen ka proovinud, olen toitunud tervislikult ja järgmine kuu ainult rämps toitu ning vahet ei ole. Nad tulevad ja lähevad millal ise tahavad.

Olen kindel, et proteiin ja kreatiin ei tekita samuti vistrike kui on muidugi kvaliteet toode kuid kõik oleneb inimesesest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmise postituse viimane lause panebki sellele teemale punkti.

Tsiteerides malevat: "Kõik oleneb inimesest!"

Ja see teooria, et ükski toit vistrikke ei tekita, ei pea paika. Nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid põhjuseid vistrike tekkeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eelmise postituse viimane lause panebki sellele teemale punkti.

Tsiteerides malevat: "Kõik oleneb inimesest!"

Ja see teooria, et ükski toit vistrikke ei tekita, ei pea paika. Nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid põhjuseid vistrike tekkeks.

Toidu teooriat pole tõestatud, et ta mõjutab!

Kuid jah iga inimene on erinev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki tekitab ikka toit ka? Ja jook, mida jood?

Ühesõnaga loe enne akne kui sellise kohta ja vaata, mida eksperdid ütlevad. ÜKSKI TOIT EI TEKITA SEDA!

Ja järgmine kord, kui mingitele lehtedele viitama hakkad, siis too viide välja ka (link vms), muidu ei ole mõtet asjast rääkidagi.

Tean. Ma olen ka lugenud, et toit seda ei tekitavat...

Minu nahk v2ga ei reageerinud, kuid minu treeneri selg muutus kyll v6imatuks maastikuks, kui ta yle n8 "oma normi" valku s6i. Tegemist oli p6him6ttelise steroidide mittetarbijaga. St anaboolide m6ju see ei olnud.

Kuid ta on minu arust suht erandlik n2ide.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lugesin kuskilt lehelt et vistrikute ja akne teke ei sõltu toidust. kuid omad kogemused ütlevad et proteiini söömine tekitab küll neid natukene.ja proteiini söömise lõpetamine muutis nahka nac paremaks.

aga kuidas on kreatiiniga nt?enal kogemused puuduvad kreatiiniga.

tore kui oma arvamuse ütletikse ;)

no kuule mees natuke valesse foorumisse ei pannud yles oma probleemi w ;)

samahasti v6ib kysida, et millist kondoomi te kasutate, inimesed kes te proteiini s66te :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×