Jump to content
allar189

kreatiini negatiivsed omadused?

Recommended Posts

TANK millist kreatiini sa oled kasutanud? Jõu ja lihase suuruse tagasiminek on loomulik, nagu eespool ühes kirjas oli kirjeldatud, samas ainult 3 kuud jõusaalis käia on liiga lühike aeg et hakata juba kreatiini tarvitama.

* tavalist monohüdraati

* Muscletech Cell-Techi

* Satur8 - see küll mõjus - andis hea pumba - aga mingit tohutut jõu või massi kasvu polnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
* tavalist monohüdraati

* Muscletech Cell-Techi

* Satur8 - see küll mõjus - andis hea pumba - aga mingit tohutut jõu või massi kasvu polnud.

Nähes kord sinu trenni TANK võin õelda, et nii treenides ei aita ka tuumakütus sul massi ja jõudu juurde saada. Pingutada tuleb ikka nii , et paha hakkab. Sõnaga pead ennast sundima ikka kaugemale ja kaugemale minema kannatades seda valu mis sunnib seeriat lõpetama. Siin kunagi oli juttu, et seda valu ei tohi kannatada ja , et üldse pidi valu lihases trenni ajal olema väha halb. Veel öeldi mulle , et kui oleksin ilma selle valuta treeninud siis oleks Coleman minu kõrval poisike.)) Heh, kõik kes on märkimisväärselt suutnud oma lihasmassi suurendada teavad, et valu seeriat tehas on vajalik , nö. kasulik kui pidada silmas lihasmassi kasvu soovi. Nii, et TANK, ENNASTSALGAVAM PEAB OLEMA TREENING SIIS AITAB KA KREATIIN SUL ARENGUS EDASI MINNA. Loomulikult ei tohi eirata õiget tehnikat niipalju kui see vähegi võimalik max raskusi kasutades. Tõesti, olen tähele pannud , et just oskus mitte pingutada on paljude algajate (aga algaja sa ju oled TANK, vaadates sinu väljanägemist) probleem , miks ei areneta nii nagu sooviks.

TANK, MITTE ÜLDSE PAHA PÄRAST, aga olen veendunud, et just selles on sinu arengu aegluse üks põhjusi.

Olen mitmete treenijatega seda katsetanud, seistes kuid nende kõrval ja julgustanud pingutama, kasutama suuremaid raskusi ja tegema veel ja veel üks kordus. ARENG ON OLNUD SILMAGA NÄHTAV KÕIGILE. Isegi nii, et mõnda noort on hakatud pidama keemikuks vendade poolt kes ise ennast pingutada ei viitsi nii nagu seda vaja oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiinil mingi negatiivne mõju ikkagi on. Enamustel kogub selle tarvitamine vähemal või rohkemal määral kehasse vett, mis omakorda tõstab vererõhku, mille tulemusena nt. sagenevad verejooksud ninast ja just eriti kõval pingutamisel ja palavusega. Teiseks koormab ka see neerude tööd rohkemal määral.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loe parem paar tarka artiklit l2bi. saad sotti asjast mis v2rk on. ja noooh, ma arvan et tegelikult tuleks ikkagi ainult seda t2hele panna et see k6ik k2ib l2bi munade ja seal see t6esti head ei tee!! pole hetkel aega pikemalt kirjutada, kuid olen yht tuttavat kuulnud ytlemas : kreatiinikuuri ajal ytles mu naine et sperma maitseb kui keemia...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×