Jump to content
gymer

5 seeriat?

Recommended Posts

tervist,

sihuke aktuaalne teema: teha 5 seeriat erinevate raskustega nt. 12 kordust-kerge raskus, lisan raskust-10 kordust, lisan raskust- 8 kordust, lisan raskust- 6 kordust (viin nö. maksimumini), nüüd vähendan raskusi, teen taas 12 kordust.

kokku viis kordust.

On see õige? ;)

Allikas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et küsimus selle teema kohta, et kui niimoodi teha püramiidi, siis mida see juurde annab, sest minule tundub et see on rohkem reljeefi trenn... sest kuna korduseid on nii palju... ja et on 5 seeriat?

Et olen proovinud rinnalt surumise varianti, aga... mulle vähemalt tundub et mulle see midagi juurde ei andnud mitte kui midagi.

Muidugi inimesed on erinevad ja kõigile ei saa sobida üks treeningsüsteem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

reljeefi trenn see küll pole, üldiselt öeldakse et reljeef on üle 12, aga see on juba täitsa teine teema, sinna juurde käib ka aeroobne ja teine toitumine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu ma teen ise ka igal pool püramiidi alusan 10 kordusega ja sis vähendan koguaeg 2 kaupa ,kuni 2 korduseni ja sis viimane üks kordus.surumises,kükis,jõutõmbes lisan kilosid kümne kilo kaupa.minul töötab se väga hästi ja kilosid tuleb raginal:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No olgu, siis lihtsalt sain natuke asjast valesti aru...

aga üldse kui võtta see püramiid, et see on hoopis midagi muud ja et sinna juurde käib teine toitumine, kas see on siis iga erineva surumismeetodi puhul, tehes siis reljeefi, on massikava või siis jõukava...

Kõigi nende juures peab siis toitumiskava muutma... mulle tundub kuidagi keeruline!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No olgu, siis lihtsalt sain natuke asjast valesti aru...

aga üldse kui võtta see püramiid, et see on hoopis midagi muud ja et sinna juurde käib teine toitumine, kas see on siis iga erineva surumismeetodi puhul, tehes siis reljeefi, on massikava või siis jõukava...

Kõigi nende juures peab siis toitumiskava muutma... mulle tundub kuidagi keeruline!

ei, püramiid pole midagi muud

püramiid on üks treeningu variante, seda sa võid teha nii massi, jõu kui reljeefi ajal

teine toitumine käib tsüklite (ülaltoodud 3), mitte surumismeetodite kohta, näiteks supersette tehes ei pea ka teistmoodi toituma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen ka püramiidi austaja.Mõnus on teha ,kuna saad lihase korralikult läbi soendada.Tehes jõudu on püramiid raudselt parim,kuna valmistab sind ka psühholoogilest ette.Ka massi tehes on see parim kuna võimaldab lihase täielikult läbi kurnata.Samuti ei harju organism seeriaid tehes liialt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule annab samuti püramiid parimaid tulemusi, ei kujuta ettegi, et teeksin baasharjutusi ilma püramiidita.

Alustan kohe siis väga kerge raskusega ja pika seerijaga, suurendan raskust ja võtan kordusi vähemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×