Jump to content
Thom

ai-ai-ai. ülekoormus?

Recommended Posts

Probleem selline. Olen nüüd siis käinud poolteist kuud jõusaalid ja võtnud asja suhteliselt tõsiselt. 3-4 korda nädalas trenni ja ikka intensiivselt tund kuni poolteist teen. Juba pärast kolmandat nädalat lõi valu vasakusse küünarnukki, kui raskust kinni hoidsin kuskil masinal(eriti kui piitsa tegin). Nädal aega tagasi tuli ka parem küünarnukk kaasa, täpselt sama jama. :blink: Lisaks on üleeilsest saadik valu selja keskel, paremal pool. Kui mingi teatud nurga all ennast kallutan või kummardun on terav valu.

Nüüd käingi saalis nagu sant.

Et mis ma nüüd siis tegema peaks, et oma valudest üle saada?

Mõtlesin juba, et peab trenni lõpetama, kui neid probleeme juurde tekib :lol:

Aga sooviks ikka edasi käia :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte et võid lõpetama vaid peadki lõpetama hetkel!Lase uurida milles asi, arvan ise et sul on närvipõletik seoses mõne vigastusega tekkinud ja need närvilõpmed löövad ka valu küünarliigesesse! Mine arstile ja pea trenniga vahet, see pole naljaasi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kindlasti tuleks selliste asjade jaoks teha korralik soojendus ning ka soojendusseeriaid harjutusele, et liigesed ja lihased soojaks läheksid. Harjutust tuleks ka sooritada korraliku rühiga ning korrektselt.

Muidu kindlasti jah tuleb nüüd aeg maha võtta ja lasta asjal ära paraneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni pooleli jätta ma küll ei tahaks, kohe üldse mitte.

Äkki nädal pausi ja siis kergemini edasi?

Soojendusega enne ja peale trenni on mul halvasti, väga ei viitsi nagu. Kui tihedalt käia siis ei ole ka järgmine päev lihased valusad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallis mees, eks sa ise otsusta kas ravid asja ära või keerad üldse oma tuleviku jõusaaliga tuksi! Valik on sinu! Parem võta nädal tervise uuringuteks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

theONE1-l on õigus. Selliste asjadega ei mängita. Kui mittekuidagi ei saa ilma olla(enne arsti juurd jüudmist), siis tee jõusaali asemel: venitusi, oma keha raskusega trenni(eeldusel, et need vigastused tunda ei anna).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valu on ju keha viis öelda et aitab ...mis sa piinad .... et selles mõttes lõpeta trenn mõneks ajaks puhka ... tee venitusi ja näiteks oma keharaskusega nagu juba soovitati .... mine arsti juurde ja siis kui enam valu ei tunne siis võid vana trenni juurde tagasi minna ..... tean inimesi kes noorena tegid kõva trenni ja rikkusid näiteks selja kogu eluks ära ... et ära mängi oma tervisega sest seda on sul ainult üks ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul lööb parema käe tiivakondi alla valu sisse kui suuremate raskustega rinda teen. Kas see on vähese soojenduse viga ?

arvata võib. sealt lähevad seljanärvid, pead sellega väga ettevaatlik olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna arsti juures, öeldi, et närvilõpmete põletik, ehk siis radikuliit ;)

Ega vorm, kui nädal aega ei tee, palju ei lange? Just alustasin ühe surumis kavaga, see nüüd vaja pooleli jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nädalaga ei juhtu küll midagi halba .... pärast puhkust võid isegi märgata et jõunnäidud on paranenud ..... et siis aegajalt nädalane puhkus mõjub tavaliselt hästi ...... aga soovitan sul arsti etteantud aeg ikkagi puhata ja alles siis uuesti treeningutega alustada .... ja seda ka ainult siis kui valu ei tunne .... muidu on veel liiga vara...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin täna arsti juures, öeldi, et närvilõpmete põletik, ehk siis radikuliit ;)

Ega vorm, kui nädal aega ei tee, palju ei lange? Just alustasin ühe surumis kavaga, see nüüd vaja pooleli jätta.

neil, kes kreatiini tarbivad, neil võib aind kehakaal langeda, kui puhkuse ajal enam seda sisse ei võta. Endalgi praegu 8 päeva jõusaalist vahet umbes samal põhjusel....tuleb ikka oma keha kuulata...praegu on selline vägev power on sees, et jätaks heameelega tööpäeva pooleli ja läheks möllaks kohe tunde....kui selline tunne tekib, siis vähemasti minule tähendab see seda, et nüüdseks on piisavalt puhatud.

Ära karda, nädal ei tee su lihastele midagi halba (praegu tuleb ainult kasuks), loomulikult jätkates ka tervislikku toitumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trenni pooleli jätta ma küll ei tahaks, kohe üldse mitte.

Äkki nädal pausi ja siis kergemini edasi?

Soojendusega enne ja peale trenni on mul halvasti, väga ei viitsi nagu. Kui tihedalt käia siis ei ole ka järgmine päev lihased valusad.

Päris hea jutt-ei viitsi soojendust teha ;) -imelik, et üldse saali viitsisid minna.Kui sa juhuslikult viitsid, siis uuri siin foorumis(kasuta otsingut) on piisavalt nõuandeid, kavasid jne, jne, jne.Aga kui sa halvemal juhul invaliidiks tahad jääda, siis pane edasi.

Ja ma ei saa aru, mis vormist sa räägid sa oled alles 1,5 kuud saalis käinud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trenni pooleli jätta ma küll ei tahaks, kohe üldse mitte.

Äkki nädal pausi ja siis kergemini edasi?

Soojendusega enne ja peale trenni on mul halvasti, väga ei viitsi nagu. Kui tihedalt käia siis ei ole ka järgmine päev lihased valusad.

Kui nüüd positiivselt asjale läheneda -

no vähemalt said nüüd aru,milleks soojendust vaja teha on, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Thom, sa üldse selga treenid?

kui selga ei treeni ja surumiskava teed, siis ei imesta et seljas närvipõletik on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no põhimõtteliselt on nii, et kellelgi pole ideaalselt sirge selg, ikka on ühele v teisele poole veidi viltu, kasvõi paar mm .. ja mida rohkem viltu on, seda suurem võimalus on ka suurtel koormustel üht v teist poolt vigastada, kuna üks pool saab rohkem koormust..

correct me if i'm wrong

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selga treenin, et selles ei saa asi kindlasti olla.

Ega see et ma 1.5 kuud ainult saalis käinud ei tähenda, et ma asjadest ei teaks eks ;)

A mis sa ise arvad, millest sul need probleemid on tulnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul lööb parema käe tiivakondi alla valu sisse kui suuremate raskustega rinda teen. Kas see on vähese soojenduse viga ?

Viitab väga närvipõletikule. Leevendavad soojendusharjutused ja spordikreemid,-želeed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot seda millest närvipõletik tekib, seda ma tõesti ei tea.

Alguses, suures enesekindluses arvasin, et olen mingit lihast rebestanud vms.. aga selle variandi välistas arst kiiresti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot seda millest närvipõletik tekib, seda ma tõesti ei tea.

Alguses, suures enesekindluses arvasin, et olen mingit lihast rebestanud vms.. aga selle variandi välistas arst kiiresti.

Kõige sagedasem põhjus - higise nahaga minek tuule kätte või lahtise akna läheduses seismine treeningsaalis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige sagedasem põhjus - higise nahaga minek tuule kätte või lahtise akna läheduses seismine treeningsaalis.

Olin küll higise nahaga akna all, aga ainult näoga. Aga valu seljas ju. Aga tuul võis selja taha ak ulatuda loomulikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olin küll higise nahaga akna all, aga ainult näoga. Aga valu seljas ju. Aga tuul võis selja taha ak ulatuda loomulikult.

Sa ju ei tulnud akna juurest ära selg ees, pöörasid ikka ringi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×