Jump to content
postihiir

Ületreening

Recommended Posts

Kas mul on ületreening,kui mu pulss on 2 tundi peale trenni tavalisest veidi kõrgem?südames ka just kergelt pistis, aga enam mitte.Aga pulss on ikka samasugune,kerge väsimus on ka peal, lihased aint ei tõmble nagu tavaliselt.Trenn iseenesest oli suht kerge:Kaldpind hantlid(rind) 2x12(12.5 mõlemad) ; Ettekallutatult kangitõmbed(selg) 2x12(40 kg) ; Horisont.jalapress 2x12(100 kg) ja raskused jäid kuskile 50% kanti maksimumist.Nädal aega enne tänast käisin ka trennis, aga peale seda tõmbles üks silmalaug mingi 3 päeva järjest, et täna siis käisin nagu kontrollimas, kas on ületreening või mitte. mis teie arvate?

Kui on ületreening, siis kaua peaksin taastuma??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas se nädal aega enne tänast oli ka aind üks trenn ve.kui oli sis kül mingit ületreeningut ei ole.see nii kiiresti ka ei tule:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas se nädal aega enne tänast oli ka aind üks trenn ve.kui oli sis kül mingit ületreeningut ei ole.see nii kiiresti ka ei tule:)

Ma pidasin nädal aega vahet,enne seda oli paus peaaegu 2 kuud.Imelik et sellised tõmblused tekkisid, ju vist siis magneesiumipuudus ikkagi.Tänan vastuste eest :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastus ülemisele küsimusele! Esimene nö. märk sellest, et peaksid puhkama on see, et su treeninghuvi on kadunud! See kui mõne nädala pausi teed on isegi kasulik. See et su pulss on veid kõrgem ja et väsinud oled ei pruugi olla veel ületreening, vaid lihtsalt mingi viirus! Ületreeningust on siin palju kirjutaud, pane otsingusse. Kas aeroobset teed piisavalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtmist treenida on mul süle ja seljaga, söögiisu on ka tunduvalt paranenud(jätsin äsja suitsetamise maha),aeroobset ei tee ma praktiliselt üldse, kas see võib nii mõjuv faktor olla, et kohe ületreening tekib?Lisaks ei saanud ma ka eile öösel üldse magada.Iga kord kui midagi uut ja kergemat katsetan-ületreening.Koppa hakkab juba vaikselt ette viskama noh ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aeroobne ju südamele ja üldse veresoonkonnale hea .... samas parandab võhma ... seda peaks ikka tegema ... massiperioodil küll vähem kuid midagi peab ikka tegema ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tuletan meelde et juba paar aastat ainult massi ilma aeroobseta tehes mõjub südamele halvasti

ehk siis näiteks - hakkad 17selt massi tegema, kütad ainult suuri raskuseid ja 20selt juba vaikselt pistab süda:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;) aeroobset ei viitsi keegi teha, aga seda tehes oled võimeline kiiremini taastuma. eks mul endal oli ka algus see jama et aeroobset ei viitsinud teha tulemuseks oli see et kui mul oli vaja 15 kordust teha siis hakkas pea ringi käima, olin harjunud madala vererõhuga sest spordiga ei ole tegelenud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×