Jump to content
bodyguard

Proovin alustada kuskilt (uut elu)

Recommended Posts

Nii siis.. allohvitserile kohane 3 aasta tagant tervisekontroll. tuli kahtlus viimastel aastatel et mul mingi vererõhu jama. Käisin siis koormustestil ja tuli välja et vererõhk on korras aga suure koormusega süda jätab lööke vahele. arvan puhtalt et kõik on mu kaalus asi.

Olen 186cm pikk ja kaalun hetkel umbes 104 kg. kõht on päris mõnus ees. mitte just väga suur aga selline mõnus :) Rinnad on ka suht teravad lapsest saati olnud.

Tahan muutust oma ellu, nii spordi kui ka toitumise näol. Mõttes on olnud et kaalu langetamine 90 kiloni ja siis lihasmassi tegemine? mis arvavad spetsialistid?

Kust ma alustama peaks, toitumine jne jne..Kehalt olen ma tugev. võibolla hakkan üldse atleediks tulevikus, kes seda teab. jõusaali kogemust on mul vanast ajast 6 kuud iga päev tegemist. Sellest ka mu figuuri jooned.

help :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:)

Kui süda suure koormusega lööke vahele jätab siis enne igasugust trenni ARSTI JUURDE! Korralikud uuringud, ultraheli, 24h ekg ja muud ja alles siis hakka trenni peale mõtlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tehtud. aga need arstid ei öelnud midagi. Ainult tee sporti poiss.

Praegu käin ujumas enam vähem iga päev. 30 minutit aktiivset ujumist. see on südmele hea. Ühtegi jama pole mul olnud. tervis ka väga korras.. nii et ärge teie kartke siin midagi :) mul vaja kuskilt algust teha.

Muudetud kasutaja bodyguard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui elad tallinnas siis äkki ühined kaalujälgijatega ? Suht lihtne on alla võtta, mingit hullu toidu piiramist tegema ei pea, süüa võid palju kuid shokolaade ja burgereid ei tohi.

Kuskil 1000.- oli kogu värk kui ma ei õieti mäletan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, minu kallis töökaaslane (ära küsi, millest ma aru sain) :) kui vajad abi, tule ja küsi - number ja meil on Sul olemas. Kui tahad silmast-silma, siis 29-nda hommikul kohtume :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×