Jump to content
stainless

2 päeva kava

Recommended Posts

Sain Riias ühest kohalikust väikesest saalist sellise kava 6 nädalaks. Igaks juhuks küsin ka teiste targemate arvamust enne kui alustan. 3 päev - jalgu pole unustanud, selle kava saan ka. Kel viitsimist, visake pilk peale, kommenteerige.

1.PÄEV

Harjutus Seeriaid Kordusi

1. Surumine kaldpingil (norm. haare) 2 5...7

2. Surumine kaldpingil (lai haare) 2 5...7

3. Surumine kaldpingil (pea alaspidi, norm. haare) 3 5...7

4. Surumine üles (istudes, sirge seljaga, peopesad enda poole) 3 8...10

5. Surumine üles (istudes, sirge seljaga, peopesad välja poole) 3 5...7

6. Kaldpingil kangi tõsted põlvedelt üles, sirged käed, peod alla poole) 3 9...10

7. Kangi tõmbed lõua alla (seistes, sirge seljaga, norm. haare) 3 5...7

8. Kangi tõmbed lõua alla (seistes, sirge seljaga, kitsas haare) 3 5...7

9. Surumine horisontaalpingil (peopesad tagurpidi norm. haare) 3 5...7

10. Surumine horisontaalpingil, kitsas haare 3 5...7

11. Triitsepsile Z-kangiga (istudes sirge seljaga, kukla taha) 3 8...10

12. Triitsepsile horisontaalpingil Z-kangiga (selili) 3 8...10

13. Kõht 3 max

2. PÄEV

Harjutus Seeriaid Kordusi

1. Lõuatõmme 3 max

2. Plokil kehakallutused taha, istudes 3 8...10

3. Tõmbed kangiga ettekallutatult (norm. haare) 3 8...10

4. Tõmbed kangiga ettekallutatult (lai haare) 3 8...10

5. Tõmbed kangiga ettekallutatult (norm. haare, peopesad üles) 3 8...10

6. Pullover 3 8...10

7. Õlakehitused (istudes, hantlitega) 2 8...10

8. Õlakehitused (seistes, kangiga, selja tagant) 2 8...10

9. Biitseps (Z-kangiga) 3 8...10

10. Biitseps (pingil) 3 8...10

11. Biitseps (Z-kangiga küünarvarre kõverdamine, peopesad alla) 3 8...10

12. Kõht 3 max

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaua sa oled näiteks esimesel päeval jõusaalis?5 tundi? :)

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatasin, et ma teeks esimest päeva ca 1 h ja 40 min ja teist päeva 1 h 40 min. Et viiest tunnist ei ole kuidagi juttu. Lühidalt käib asi nii, et max. 1 minut seeriale ja sama palju puhkepausile. Aga kui vaadata seda kava ülesehitus, siis on natuke jama- rind ja triits samal päeval, selle võiks ära jätta. Ise teen triitsa ja õlga samal päeval.

Et Sa võiks panna rinna ja biitsa kokku samale päevale ja see pullover võiks olemata olla.

Et trennipäev ei oleks nii kurnav nagu Sul siin on, siis soovitaks üks nädal teha rinda horisontaal+ potitiivne kalle, teine nädal horisontaal+ negatiivne kalle, kolmas nädal negatiivne kalle + positiivne kalle.

Kuid see harjutuste süstematiseerimine on väga isiklik asi, seega keegi ei saa ette ütleda, et kuidas ja mida, seda pead Sa ise välja selgitama enda peal ning selleks ongi vajalik treeningpäevik.

Muudetud kasutaja Terranova poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad, et see kava töötaks sellisel kujul , siis siirdu kohe mustale turule ja osta paarsada grammi keelatud aineid, vastasel juhul su õlalihas jääb taastumisega hätta. Lihtsalt see on nn. keemiku kava minu arvates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahad, et see kava töötaks sellisel kujul , siis siirdu kohe mustale turule ja osta paarsada grammi keelatud aineid, vastasel juhul su õlalihas jääb taastumisega hätta. Lihtsalt see on nn. keemiku kava minu arvates.

surumine, surumine..........surumine- mees mis sa elad surumisest?; tahaks näha mida su jalgade kava ette näeb? ilma keelatud aineteta läheb küll su elu raskeks.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma vaatasin, et ma teeks esimest päeva ca 1 h ja 40 min ja teist päeva 1 h 40 min. Et viiest tunnist ei ole kuidagi juttu. Lühidalt käib asi nii, et max. 1 minut seeriale ja sama palju puhkepausile. Aga kui vaadata seda kava ülesehitus, siis on natuke jama- rind ja triits samal päeval, selle võiks ära jätta. Ise teen triitsa ja õlga samal päeval.

Et Sa võiks panna rinna ja biitsa kokku samale päevale ja see pullover võiks olemata olla.

Et trennipäev ei oleks nii kurnav nagu Sul siin on, siis soovitaks üks nädal teha rinda horisontaal+ potitiivne kalle, teine nädal horisontaal+ negatiivne kalle, kolmas nädal negatiivne kalle + positiivne kalle.

Kuid see harjutuste süstematiseerimine on väga isiklik asi, seega keegi ei saa ette ütleda, et kuidas ja mida, seda pead Sa ise välja selgitama enda peal ning selleks ongi vajalik treeningpäevik.

Selja kava on ok , ainult blokil keha kallutused taha , sellest ei saa aru. Pullover on aga on kasulik ja õigel kohal kavas , peale tõmbeid kangiga on lailihas korralikult täis ja harjutus , mis täis lihast korralikult venitab on hea mõte.P.S: Lugesin üle , 22 seeriat harjutusi , mis rohkem või vähem koormavad õla esiosa.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selja kava on ok , ainult blokil keha kallutused taha , sellest ei saa aru.

mul aeg ajalt trennis lööb seljast sellise terava valu läbi (kui näiteks pole selga korralikult soojaks saanud enne trenni). Nii ta siis näitas mulle seda harjutust, mis muide toimib vägevalt ja kiiresti. Valu annab ruttu järgi.

Blokil, istud sirge seljaga, käed sirgelt ees - raskused järgi ning kallutad sirget selga taha (peaaegu et selili). Alaselja harjutus, kindlasti on ka mingi oma nimi olemas, harjutuste pangast ei leidnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

cablerow.jpg

et siis nagu üleval pildil kuid selle asemel et ülakeha paigas hoida ja käsi kehale lähedale tõmmata jätad hoopis käed sirgelt ja kallutad ülakeha maani välja ???? kas sain õigesti aru ? et siis lõppasend on selili olek ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
cablerow.jpg

et siis nagu üleval pildil kuid selle asemel et ülakeha paigas hoida ja käsi kehale lähedale tõmmata jätad hoopis käed sirgelt ja kallutad ülakeha maani välja ???? kas sain õigesti aru ? et siis lõppasend on selili olek ?

Täpselt nii aga selga päris 180 kraadi peale ei lase. Alaselga hoian pinge all kogu aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

silma jäi veel üks harjutus, millest mina päris täpselt aru ei saa - Surumine üles (istudes, sirge seljaga, peopesad välja poole). Kuidas seda tehakse?

Muidu jah päris mahukas kava. Mulle endale meeldib käsi (biits, triits) eraldi päeval treenida. Eks see erinevate lihaspiirkondade erineva mahuga koormamine ole ikka kasulik ka teatud juhtudel. Ma isegi teen praegu selga tunduvalt rohkem teistest lihastest, kuna too pole eriti järgi tulnud teistele lihastele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellist kavanagu ei oskagi kommenteerida! Tahaks seda meest näha kes selle välja mõtles! :)

Kus juures vana on 2-s jõusaalis treener/juhendaja. Selline elu näinud kuju, vanust ka sinna 45-50 kanti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×