Jump to content
artikkel

Mida ja kui palju teha enda vanuse ja kaalu kohta?

Recommended Posts

päris idiootne vastus töesti... inimesed ei mötle enam üldse vist enne kui vastavad... köigepealt möelge kas teil on endil köigepealt piisavalt kogemust ja vilumust ja alles peale seda kas soovitada teisele inimesele midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest aimar102

Nu mina olen varsti 18 nii kolme kuu pärast ja olen 168 pikk ja kaalun 68 kg ;)

Ja ega eriti pikkust ei tahagi rohkem juurde saada:) Täica piisab sellest mlle :ph34r: Ja ega õllekat ega midagi ees ka pole lihtsalt regulaarne trenn ja asi hea :lol:

Kuigi kui ikka aasta otsa trenni ei teinud siis oli kõtu suht suur juba ees aga treenisin ta 3 kuuga normi tagasi ja endal on kyll väga hea tunne selle üle:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massikohapealt on mul üks küsimus, kas keegi teab kui suur on 80kg-ise mehe mass kuu peal ? (vastus see peaks selle sõna tähenduse mõnele selgemaks tegema) :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Massikohapealt on mul üks küsimus, kas keegi teab kui suur on 80kg-ise mehe mass kuu peal ? (vastus see peaks selle sõna tähenduse mõnele selgemaks tegema) :unsure:

vastus on 80kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huhh.. mass jääb tõesti samaks ... see nr mille ma kirjutasin oli kaal ... mu füsaõps ilmselt katkub juukseid peast välja selle puhul mida ma alguses kirjutasin :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellele algsele küsijale niipalju et kui sul häälemurret ja särkevärke pole siis arvatavasti puberteet tuleb alles, järelikult tuleb seda massi veel nii et vähe pole. Ise olen nt. pannud tähele et alates sellest kui mingi habemelaadne moodustis tekkima hakkas on kaalu kõvasti lisandunud. Peaasi et söö korralikult, kindlasti palju valku (liha, kala, piima tuleb juua!) ja katsu endale siit tööriistade - treeningkavade alt hankida üks korralik massikava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah, kasvu teema kohta tarka nõu anda ei oska, kuid külanaised teavad rääkida, et alumiinium nõudest söömine(on tervisele muuseas kahjulik) annab kasvu juurde ja palju magamine samuti.

Jõutreening annab massi juurde. Suuremad lihasgrupid võib-olla tõesti kaotavad oma massi pärast treeningute lõpetamist, kuid väiksed lihased(nt igast mikrolihased), mida tegelikult on inimese kehal väga palju, arenevad mingi staadiumini ning sealt tagasi ei arene. Luustik tiheneb füüsilise koormuse mõjul. Tihenemisega võtad massi juurde. Liigesed arenevad koos treeninguga massiivsemaks. Siseelundid peavad suutma piisavalt kiiresti ainevahetust korraldada, kasvavad seetõttu. Näiteks tippsportlastel on probleemiks vanemas eas tihti liiga suured südame kojad.

Alusta üldfüüsilisega. Kätekõverdused, lõuatõmbed erinevate haardelaiustega, kükid - neid võid teha nii palju kui jaksad. Otsi internetist enda keha kaaluga tehtavaid harjutusi, neid peaks päris palju tegelikult leiduma. Kasvu arendamiseks tasub tihti selga venitada, näiteks toru otsas rippumise läbi. Kusjuures kui järgi mõelda, siis olen kuulnud sellist asjaolu, et kui rüht kehva, siis ka see piirab kasvu ning üldist organismi heaolu, sest selgroo vale asendi tõttu on seljaaju signaalide kulgemine häiritud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan, et kasvu pärast sul küll muretseda ei tule.

Ma tegin oma esimesed kõvemad trennid siis kui ei olnud 13-gi siis tegin järjepidevalt ilusti üle aasta trenni, aga siis tuli paraku millegipärast paus sisse. Aga asja point selles et siis olin mingi 160 võibolla, kaalusin kah imevähe (oleks te mu käsivart enne treeningute algust näinud ;) ) Aga kasvu see küll kinni ei võtnud - paregu olen 184 cm ja 71kg ja 15 aastene ;) ja peaks juba mõtlema mida teha, et mitte juurde kasvada :P .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võib olla loll küsimus, aga kas sa suitsetad?? Suitsetamine võib kasvu kinni panna.Nikotiin häirib kasvuhormoonide toimimist organismis.

Kui ei, siis võib tõesti asi olla pärilikkuses, lihaseehituses, luude tiheduses või midagi sinna poole.

Mul elukaaslane on näiteks 194 cm pikk ja kaalub 73 kg, mis tema kohta on ka suhteliselt vähe. Samas ei saa öelda, et tal lihast ei oleks või nõrgad lihased oleksid. Tema puhul lihtsalt onpikad, peenikesed ja tugead lihased. Vaatake kasvõi Bruce Lee'd (ei vastuta nime õigekirja eest).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ma olin 15-18a pmst koguaeg 65 kg ;) ja pikkust oli sellel ajal 188-193

nüüd trennis hakkasin käima siis nüüd kaalule astudes vaatab 77 kg vastu, igati rahul.

enne olin ikka väga kont, nüüd inimesed kes pole tükk aega näinud ütlevad et sa oled mingi 3x laiemaks läinud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tohib küsida mis kava tegid alguses? Tellisid ka eraldi toitumis kava? Ma ka alakaaluline ja hakkasin trenni tegema. Pean veel ennast sööma sundima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tohib küsida mis kava tegid alguses? Tellisid ka eraldi toitumis kava? Ma ka alakaaluline ja hakkasin trenni tegema. Pean veel ennast sööma sundima.

Ei tellinud kava. Söön korralikult ning kilo olen praeguseks juurde võtnud. Aga sellest ei piisa;) Ja eelmisele küsijale nii palju, et suitsu ei tee ega hakkagi tegema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×