Jump to content
aannyy

segaduses

Recommended Posts

Tere ! Mul siin probleem et ei tea enam keda uskuda keda mitte ! küsimus siis selline et kuidas toituda ? ma käin trennis kell kaheksa õhtul (body pump) ja kuidas oleks siis õige kas süüa peale trenni või mitte ! ühed treenerid ütlevad et kui tahad lihast siis söö valke(mina suurtest lihastest huvitatud pole )ja ühed just väidavad vastupidist et süüa just tulebki tunni jooksul peale trenni ??? kuidas siis on õige ,ei tea siis enam mis õige mis vale ??!!!! ette tänades !!:blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale trenni tunni jooksul läheb kõik nagu musta auku (et tarbitakse ära ...) ... seega sellel ajal kõige kasulikum süüa ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
> segaduses, kuidas toituda et lihas ei kasvaks

Ära söö mitte midagi, anorexia is the way.

äärmiselt ebatervislik soovitus:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äärmiselt ebatervislik soovitus:)

Seda küll , aga nn. mindset on küsijal selles suunas. Naised arvavad , et neid ähvardab hirmus lihaskasv,eriti bodypumpi harrastajaid, see ei ole nii , pseudoprobleem . Kuidas toituda, et lihas ei kasvaks , toitu nagu mina , mul ei taha lihas kohe üldse kasvada. Tõsiselt ,peale trenni peab andma organismile toitaineid , et taastuda , et tervis oleks korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitähh teile nõuannete eest !! lihtsalt küsimused tekkisidki siit et üks treener rääkis ühte juttu ja siis teine treener väitis vastupidist ! vot ja siis ei teadnudki mis õige mis vale ! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×