Jump to content
marguzz22

KUi palju siis ikkagi valku?

Recommended Posts

oleneb kuidas sul ainevahetusega lood on..

üld juhul kasuta ikka 2 g iga keha kilogrammi kohta,kuid kui kiirem ainevahetus ja kõhnat tüüpi,siis üldjuhul tõsta valgu tase kõrgemale;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru kui palju valku ma siis ikkagi sööma pean , kaalun ise 68 kg , ühed ütlevad et 1,2-1,7g/kg teised üldse ,et 2grammi/kg .Vahe on suur , öelge siis keegi konkreetselt ära palun !

konkreetselt ei saa öelda, võib ju öelda, aga see ei anna midagi, kui see sulle ei sobi. Mina teen nii, et kalkuleerin umb välja päevase valgu hulga, mida söön ja talitan nii mõnda aega, nt 2-3 nädalat, teen hirmsalt trenni ja kui tulemusega rahul pole, siis vastavalt muudan toidu koguseid. Nii lihtne see ongi. Lisaks valgule muidugi on olulised ka teised energiaallikad (süsikad, rasvad).

Muudetud kasutaja salver poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1-2 g per kehakaalu kg. Üle selle kasu on tõestamata, alla selle kahju on tõestatud. Vahepealne on individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tahtsin teada et oletame kui ma trenni ei tee ja söön ühe keha kg kohta 2g valku mis see teeb?

hoiab lihaseid paremas vormis? või on lihtsalt mõttetu valgu raiskamine?

Raiskamine.

Liigne valgu söömine ei anna sulle midagi. Kõht läheb lahti ja organism viskab üleliigse valgu lihtsalt minema.

Inimene, kes trenni ei tee peaks saama kõik ilusasti tavatoidust kätte. Ja isegi need kes teevad saavad tihti kõik oma päevastest toitudest kätte ilma toidulisandeid proovimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tahtsin teada et oletame kui ma trenni ei tee ja söön ühe keha kg kohta 2g valku mis see teeb?

hoiab lihaseid paremas vormis? või on lihtsalt mõttetu valgu raiskamine?

Esiteks lähed sa paksuks ja teiseks kui üle tarbid võib see esile kutsuda toksilisi protsesse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üleliigset valku hakkab organism energiaks kasutama, aga see protsess on neerudele väga kurnav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas puhkepäevadel peakv vähem valku tarbima?

Minu arvamus on et pole mõtet. Ise saan ka tavatoidust oma päeva koguse kätte mis vaja, aga trennipäeval peale trenni siis küll jah võib kui soovi on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×