Jump to content
BULDOOSER

doggcrapp

Recommended Posts

Kas siin foorumis on keegi proovinud seda nn. koerasita kava?http://dc-training.blogspot.com/Siin üks sell, kes seda kasutab.http://toopumped.net/thanks-x.html

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi üks harjutus lihasgrupile, palju seeriaid ja lõpus staatiliselt kangi hoida 30 sekundit?Sellist kava harrastati 30ndatel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tõesti keegi ei ole kuulnud sellest? Ise ma seda ei kasuta , ei ole just otseselt kulturismihuviline , aga paberil tundus huvitav. Äkki Fred ütleks oma arvamuse , oleks huvitav. P.S. maximus , kuskohast sa selle palju seeriaid sealt välja lugesid, mina sain täpselt vastupidi aru.

A Load Of Doggcrapp

What started as an innocent Internet posting - and sounds like something stuck on the bottom of your shoe - has grown into a way of life for some bodybuilders. Doggcrapp creator Dante Trudel tells FLEX about the origins of the philosophy that helped IFBB pro Dave Henry pack on 30 lean pounds in less than three years.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi võtsin aega ja lugesin kõik selle läbi, teoorias muidugi väga huvitav, isegi usustav. Aga seda soovitatakse nendel, kes no 3-4-5 a treeninud, seega mulle vara veel. Teine probleem, et pole võimalusi, et teha. Nt surumist on vaja teha Smithil, kui pole julgestajaid, sest iga seeria on ju maxini, kuni kangi alla jääd. Vaevalt, et keegi viitsib terve trenni sinu juures passida ja aidata. Mina usun, et üsnagi efektiivne viis. Maximus on oma teadmistega ise 30ndates, et sellest midagi kuulnud pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et ma pole ainuke kes sellest midagi kuulnud pole, ma pakun et 99,9% Eesti elanikkonnast pole sellest midagi kuulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et ma pole ainuke kes sellest midagi kuulnud pole, ma pakun et 99,9% Eesti elanikkonnast pole sellest midagi kuulnud.

Tutvu sellega , võib-olla on see täielik jama, aga mida rohkem sa tead seda parem. Jõutreeninguga on nii , et põhimõtteliselt on annavad teadmised treeningust sulle konkreetseid tulemusi, sentimeetrites või kilodes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda küll, kuid kui sa midagi ei tea sellest, siis pole vaja maha teha seda. Eestis võibolla mõned üksikud teavad sellest, kuid ei usu, et keegi seda proovinud ka on. USAs neid on, mõned kiidavad taevani, mõned ütlevad, et ongi doggcrapp. Üks masinate trenn see on, Smith masin põhiliselt (va tõmbeharjutused). Siis veel see piinarikas venitus, mis on päris päris valus osadel harjutustel. Kuna teooria mulle meeldib, siis vbl kunagi proovin ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×