Jump to content
!ii----ii!

mis on tallinna parim jõusaal?

Recommended Posts

Kallis küsija! Püüame üheskoos õppida õigekirja ning esitame küsimuse õieti!

1.Mis on jõusaal? Vastus: koht kus saab ennast treenida.

2.Milline on parim jõusaal? Vastus: parima varustuse või meeldivaima teenindusega jõusaal.(selgitatakse küsitluse käigus).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahest on mul tunne et ma olen satunud eesti keele filoloogide foorumisse, mitte aga sportlaste. Kallid foorumis osalejad meie eesmärk ei ole üksteise kallal norida vaid hoopis aidata üksteisteisel küsimusi lahendada mis tekkivad sporti tehes, nii et lõpetage see targutamine!!!!!!!! Ja üks parimaid on Status Club aga vist ka kõige kallim.

Muudetud kasutaja mesikäpp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahest on mul tunne et ma olen satunud eesti keele filoloogide foorumisse, mitte aga sportlaste. Kallid foorumis osalejad meie eesmärk ei ole üksteise kallal norida vaid hoopis aidata üksteisteisel küsimusi lahendada mis tekkivad sporti tehes, nii et lõpetage see targutamine!!!!!!!! Ja üks parimaid on Status Club aga vist ka kõige kallim.

vahel mitte vahest. :rolleyes: vahest=ehk vahel=mõnikord. ok.. asi asjaks. teema kohta seda, et pole tln jõusaalides käinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah, arvatavasti Planet.Statuses pole käind niiet ei oska öelda selle kohta.Aga suht kallid on ka mõlemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelt sellele küsimusele ei saa vastata adekvaatselt, kuna keegi meist noh välja arvata mõned tegelased nagu ott, ple külastanud enamike tlna jõusaale. usun et planet kõige tegijam ise ei ole kunagi käinud, ise käin arcticus ja olen sutkoht rahul aint rohkem ruumi võix olla mudu kõik väga bro

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere. Kui elasin ja treenisin Tallinnas, siis õnnestus küll treenida päris paljudes erinevates jõusaalides, aga parimaks pean ikka Reval-Sporti, kuna seal käis asjalik rahvas, masinaid oli palju ning minu jaoks kõige olulisem- hantlite valik oli superhea! Ainukene, mille üle võiks natuke nina krimpsutada, oli selja masin, kuhu oli tüütu mingisuguseid lisaraskuseid lisada, aga kõik ülejäänud oli super!

Siinkohal tervitan kõiki Revali tegijaid ja loodan teid ka kevadel lavalaudadel näha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmine sügis sai treenitud Planet Spordis väga taseme peal koht on,kuid nüüd treenin Reval Spordis koht on super!!!Ja ise pean ka hetke seisuga paremaks Reval Sporti!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen käinud 11a. Reval-Spordis. Väga kiidan. Kuigi ka miinuseid leiab.

Olen käinud veel Planetis, Kadrioru TK-s, Club26-s ja Metal Gym-is.

Kõik on omamoodi head, aga Revalis oli niikaua käidud, et ilmselt tuli koduigatsus peale, et tagasi olen läinud. Kindlasti tekib ka oma seltskond, kellest on kajhu loobuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×