Jump to content
laukus

Kiire!

Recommended Posts

mul loll kysimus et ma ostsin omale multimass 3000 ja kas siis 6 supilusikat on 72 grammi (kuhjaga) ja kas ma võin seda veega ka segada seal on öeldud et ma on parem kasutada rasvavaba piima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6spl. on jah sinna kanti aga see grammike sinna siia ei möjuta midagi.Veega vöid kasutada täitsa vabalt aga ma usun ,et piimaga mekib paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul loll kysimus et ma ostsin omale multimass 3000 ja kas siis 6 supilusikat on 72 grammi (kuhjaga) ja kas ma võin seda veega ka segada seal on öeldud et ma on parem kasutada rasvavaba piima

Äkki mõeldud hoopis nii, et kui segad piimaga, siis piim olgu rasavaba. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kusjuures mina joon seda 2,5% lise piimaga, olen kuulnud et vaid toitainete imendumist pidi nati aeglustama aga mul ei ole kodus teist piima ega taha ka osta seda lörri. et küsimus siis selline kas see on ainuke põhjus w et ei ole soovitatav võtta rasvase piimaga wõi on neid siis veel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul loll kysimus et ma ostsin omale multimass 3000 ja kas siis 6 supilusikat on 72 grammi (kuhjaga) ja kas ma võin seda veega ka segada seal on öeldud et ma on parem kasutada rasvavaba piima

Väga raske on mahuühikuga - supilusikas kaaluda.

Kokkavad inimesed teavad, et 16 supilusikat on 1 klaas

1 klaas võiks olla 250 grammi

seega 1 supilusikas on 15,6 grammi

siit 72 grammi oleks nagu 4,6 supilusikat

aga eks sa tee katse mitu klaasi ilma kokku pressimata sa oma pulbrit kotist kätte saad.

jagad koti kaalu klaaside hulgaga ja saadki supilusika kaalu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul loll kysimus et ma ostsin omale multimass 3000 ja kas siis 6 supilusikat on 72 grammi (kuhjaga) ja kas ma võin seda veega ka segada seal on öeldud et ma on parem kasutada rasvavaba piima

Väga raske on mahuühikuga - supilusikas kaaluda.

Kokkavad inimesed teavad, et 16 supilusikat on 1 klaas

1 klaas võiks olla 250 grammi

seega 1 supilusikas on 15,6 grammi

siit 72 grammi oleks nagu 4,6 supilusikat

aga eks sa tee katse mitu klaasi ilma kokku pressimata sa oma pulbrit kotist kätte saad.

jagad koti kaalu klaaside hulgaga ja saadki supilusika kaalu

muidugi kui aluseks on 200grammine klaas võib lugeda et 6 on õige

kuna pakutu on imepeen 72 grammi sa kaalumata ei pääse kuid ma kahtlen kas suurt vahet on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

haha, mis neist grammidest ikka lugeda:D

kui ei piisa, pane seitse, kui piisab, siis milles proble:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kusjuures mina joon seda 2,5% lise piimaga, olen kuulnud et vaid toitainete imendumist pidi nati aeglustama aga mul ei ole kodus teist piima ega taha ka osta seda lörri. et küsimus siis selline kas see on ainuke põhjus w et ei ole soovitatav võtta rasvase piimaga wõi on neid siis veel

Rasvavaba piim ei ole mingisugne "lörr" vaid täiesti piima maitsega piim:) Mõnelt vajab võibolla veidi harjumust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ema ütleb ka et alla 2,5% on lörr :) Ise joon muidu rasvatust kuni 2,5% kõike, kõigil piim maitse, aga üks kord elus proovisin 3,5% ja see oli rõveee...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul ema ütleb ka et alla 2,5% on lörr :) Ise joon muidu rasvatust kuni 2,5% kõike, kõigil piim maitse, aga üks kord elus proovisin 3,5% ja see oli rõveee...

Vanemate inimeste seas ongi alla 2,5%-ne piim lörr ja Kõige parem pidavat olema otse lehmalt saadud piim :) Ise joon vajadusel rasvavaba piima enne magamaminekut koos proteiiniga! Toimib B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul ema ütleb ka et alla 2,5% on lörr :) Ise joon muidu rasvatust kuni 2,5% kõike, kõigil piim maitse, aga üks kord elus proovisin 3,5% ja see oli rõveee...

Kust otsast see 3,5% siis rõve on? :) Mulle küll maitseb, mõnusalt rammus. :P

Aga noh, maitse üle ei vaielda. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul ema ütleb ka et alla 2,5% on lörr B) Ise joon muidu rasvatust kuni 2,5% kõike, kõigil piim maitse, aga üks kord elus proovisin 3,5% ja see oli rõveee...

Kust otsast see 3,5% siis rõve on? :) Mulle küll maitseb, mõnusalt rammus. :D

Aga noh, maitse üle ei vaielda. :D

mida rohkem rasva on, seda rohkem piima maitse on:D

kiire ainevahetusega poisid aint 3,5 kütma peaksidki, pealegi 2,5 pidavat eurostandardite järgi ära kaduma varsti

muudes maades juba on läinud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kusjuures mina joon seda 2,5% lise piimaga, olen kuulnud et vaid toitainete imendumist pidi nati aeglustama aga mul ei ole kodus teist piima ega taha ka osta seda lörri. et küsimus siis selline kas see on ainuke põhjus w et ei ole soovitatav võtta rasvase piimaga wõi on neid siis veel

Rasvavaba piim ei ole mingisugne "lörr" vaid täiesti piima maitsega piim:) Mõnelt vajab võibolla veidi harjumust.

sa maal lehma näinud oled?

sellest loomast tulnud valge vedelik ja rasvavaba piim on ainult nime poolest sugulased

piima nimelt tekitatakse piimakombinaatides piimakontsentraatide (mitte koore) lahjendamisega

aga ega seda õiget maitset väga enam ei mäletagi

vahest kui tänapäeva "vahukoort" maitstes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noored poisid kas te lehmapiima ka olete joonud?

Maal vanasti sai joodud. Enam pole lehmasid alles. Nüüd jah poepiima peal

Muidu isegi veel kitsepiima ka joond, aga see eriti ei maitsenud :D

Muudetud kasutaja Mr.Y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×