Jump to content
BULDOOSER

korralik kükk

Recommended Posts

On, mida õppida. Ise pean kasutama kandade all mingeid kõrgendusi, kuna lihtsalt ei saa muidu kükki lasta. Kas kuidagi on võimalik endaga tööd tehes nendest pakkudest kandade all lahti saada?? Või on see sünnipäraselt juba nii :)

Muudetud kasutaja kaiv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On, mida õppida. Ise pean kasutama kandade all mingeid kõrgendusi, kuna lihtsalt ei saa muidu kükki lasta. Kas kuidagi on võimalik endaga tööd tehes nendest pakkudest kandade all lahti saada?? Või on see sünnipäraselt juba nii :)

Ma ei taha sind kurvastada, aga kui liigeste ehitus on selline, siis väga palju muuta ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On, mida õppida. Ise pean kasutama kandade all mingeid kõrgendusi, kuna lihtsalt ei saa muidu kükki lasta. Kas kuidagi on võimalik endaga tööd tehes nendest pakkudest kandade all lahti saada?? Või on see sünnipäraselt juba nii :)

Ma ei taha sind kurvastada, aga kui liigeste ehitus on selline, siis väga palju muuta ei saa.

Mis seal ikka, igalühel omad plussid ka miinused. Ju siis pean kõrgendustega läbi ajama! Sellepärast trenn tegematta ei jää :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub päris kõva raskus olevat. Ja samas jalad ei ole mingid "meetrised" pakut all. Kas keegi julgeb pakkuda, palju seal kaalu võis olla?

See kandade alla kõrgenduste panemine osalt vist ka harjutatav ja harjumuse asi. St kunagi ise panin ka aga enam mitte. Vaikselt alustades lihas venib ühel hetkel piisavalt ja saab ka ilma hakkama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küki tulemusel pole midagi viga, kuid kükki teeb liiga sügavale ja kasutab põrget all, mis pole liigestele sugugi hea. Peaks lihastega pidurdama ennem lõppasendit rohkem hoogu maha, muidu pole neid põlvi kauaks. (Ise tegin samasuguse vea)

Või mida asjatundjad arvavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küki tulemusel pole midagi viga, kuid kükki teeb liiga sügavale ja kasutab põrget all, mis pole liigestele sugugi hea. Peaks lihastega pidurdama ennem lõppasendit rohkem hoogu maha, muidu pole neid põlvi kauaks. (Ise tegin samasuguse vea)

Või mida asjatundjad arvavad?

oled sa oma põlvedega kaugemale jõudnud????

ma arvan et kui tüüp on nii kaugele jõudnud siis meie seas pole küll mehi kes sobiks teda kritiseerima... või palju on eestis mehi kes seda suudab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pealtnäha täisesti ilus kükk

ise olen tõstja ja teen samamoodi kükke, kasutan ka kõrgendatud tallaga spetsiaalseid tõstesaapaid kuid suudan ka teha ilma tõstesaabasteta - tossudega korralikke kükke, ilma et oleks midagi kanna all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilus kükk

Pole ammu trenni teha saand, tunnen juba puudust

295kg hüppab alt ära, alustas 285

ise on ta 95kg

Muudetud kasutaja Czar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oled sa oma põlvedega kaugemale jõudnud????

Nii kaugele ei jõudnud, kuna vigastus tuli varem. 3 aastase trenniga jõudsin 230-ni (kaalus -82,5 ja vanus 19). Ma loll tegin vahel ilma sidemete ja vööta 210kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×