Jump to content
laukus

rinna treeningkava?

Recommended Posts

kas keegi ei võiks anda mulle rinna treenimise kava....praegune kava énam ei rahulda mind..:lol: ja rinnalt ei taha enam juurde tulla...normaalne oleksju kui tuleks 5kg igakuu aga mul ei tule midagi:(

Teen korra nädalas trenni rinnale ja tahaks sellekorralikult läbi võtta ;)

Muudetud kasutaja laukus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas keegi ei võiks anda mulle rinna treenimise kava....praegune kava énam ei rahulda mind..:lol: ja rinnalt ei taha enam juurde tulla...normaalne oleksju kui tuleks 5kg igakuu aga mul ei tule midagi:(

Teen korra nädalas trenni rinnale ja tahaks sellekorralikult läbi võtta ;)

Vaheta harjutusi, "mängi" kordustega! Kes ütles, et iga kuu PEAB 5 kilo juurde tulema??? Tee trenni ja küll toimub ka areng ja ära kuula kõike mis sulle räägitakse. Inimesed on erinevad ja mis siis viga oleks kui kõigil toimivad asjad ühtemoodi:kõigil tuleb kuus 5 kilo juurde jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mängi raskustega ka rohkem - leia võimalus, et miinimumraskus mille sa juurde paned EI oleks 5 kg (ehk 2 2,5 kilost ketast või kaks lukku).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vali "tööriistade" alt surumine ning treeni Hr Rusika kava järgi. Proovin hetkel seda isegi. Toimib väga effektiivselt. Ennem kava proovimist olin trenni teinud umbes aasta ning siis ei tahtnud kilosid enam kangile juurde tulla. Siis tegin olude sunnil 5-kuulise pausi treenningutest ja nüüd hakkasin siis jälle treenima, alustades juba teisest nädalast Rusika kavaga. Kui esimestel treeningutel tuli 4x4x80 kilo vaevaga ära siis viimane kord (see on siis kuu aega pärast 4x4x80) tuli 4x4x90 väga kergelt ära.

Ise olen väga rahul ning soovitan teistelgi seda proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

niisiiis ise rinda tehes kord nädalas tahaks ka selle korralikult läbi kurnata aga kas siis võib teha 5 aparaadiga ja igaga 4 seerjat. tegelt tahaks kuidagi kiiremini läbi kurnata kuna 5 asjaga teha nõuab ikka väga palju aega. et mida soovitate. ning seike küss kas keegi siit foorumist teeb ültse nii et ühel päeval ülarinda ja teinepäev alarinda, olen sellele mõelnud aga kas sellisel asjal on mõtet??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
niisiiis ise rinda tehes kord nädalas tahaks ka selle korralikult läbi kurnata aga kas siis võib teha 5 aparaadiga ja igaga 4 seerjat. tegelt tahaks kuidagi kiiremini läbi kurnata kuna 5 asjaga teha nõuab ikka väga palju aega. et mida soovitate. ning seike küss kas keegi siit foorumist teeb ültse nii et ühel päeval ülarinda ja teinepäev alarinda, olen sellele mõelnud aga kas sellisel asjal on mõtet??

20 seeriat rinnale? eriti kõva mees, võta hoogu veits maha, kuna sa niipalju teha suudad, siis näitab see seda, et sa ei pinguta korralikult esimeste harjutuste juures!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

imelik, enda arust pingutan küll tihtilugu ei tulegi kang viimasel kordusel ülesse w midagi sellist, aga kas siis tipptegijad teevad vähem w mis harjutused peaksin välja valima siis rinnale, kui tahan teha nii üla kui alarinda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tehke hea tehnikaga ilusti aeglaselt ja rahulikult.

aitab kui teha algul nii et vaadata kangi(kõõritada nii et pea ei liigu)et see liiguks võrdselt, aeglaselt jne ,minul aitas vähemalt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jahh sa oled liialt kaua teinud seda ühte kava ja teatud lihasgrupid ei arene :) panen tarka veist...

vahata harjutusi ja kordusi. Tegelt peaks korduste vahetamina aitama. RAskust lias ka juurde muidugi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu saadetud kava on mõeldud eekõige lamades surumise arendamiseks.

Sellega kaasneb kindlasti ka teiste eelkõige surumisega seotud lihasgruppide (triitseps, selg, õlg) jõunäitajate kasv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×