Jump to content
Vägivaldur

Rekordid

Recommended Posts

minu avataris on mees kes selle 450 kg tegi ja video kah olemas,minuarust kuskil siin amazon-is kah olemas ,vat ei tea kas see on ametlik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siis on need numbrid BS igaljuhul. Juba sellel võistlusel surus mingi tüüp 350, ise olen varem kuulnud surutavat ka 380. Eestis olen kuulnud 250 kg surutavat. Ei oska öelda, kas vastab tõele. Eesti võistluse PDFi ei saa kahjuks lahti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on olemas erinevad liigad. See liiga kus suruti 345 on IPF , liiga mis on ametlikult WADA liige ja seal tehakse regul. dopingukontrolle. Teine liiga on WPC ja WPO, need on liigad, kus kasutatakse teist varustust ja need liigad ei ole WADA liimed st. dopingukontrolli ei teostata ja seal suruvad tõesti 450 ja rohkem. Need on ka liigad mida eestis ei armastata, presidentide poolt. Need on nagu pahad poisid. Aga eesti WPC on nüüd loomisel ja varsti peaksid nad ka olema ametlikud, Nimi on neil praegu Metal Team, ja seal on neid 250 surujaid ka 3-4, Timo Majori surus seal 305 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ametlikud rekordid on:

Eesti rekord 240 kg. - (Surutud 2005)

maailmarekord 350kg. - Daisuke Midote (2005)

Need on võistlussurumised.

See millest arvo 180 siin räägib on hoopis teiste varustuste ja reeglitega surutud.

Arvo ma soovitan sulle tee endale asjad selgeks ja ära pritsi tatti. Kui sa aastakoosolekul ei saanud aru sellest, mis sulle püüti öelda, siis küsi uuesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis need reeglid loevad, point on selles et üks mees surub rohkem kui teine, las teine teeb siis samade reeglitega ja varustustega, kas siis tuleb kohe 106 kg juurde surumises?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt varustus - IPF-is on kasutusel teistsugused särgid. Särgi algne mõte oli kaitsta sportlast vigastuste eest. Sellest ka särgi vahe. WPC-s on kasutusel tunduvamalt paksemad särgid, mis seljalt käib kinni rihmadega.

Kahe särgi vahe on suur.

Lisaks reeglid mida jälgitakse IPF-is. Neid on nii palju võrreldes teiste liigadega, et ei hakkaks kõiki ülesse lugema. IPF-i koduleheküljelt on need pikalt lahti kirjutatud.

Põhiline erinevus on see, et IPF-is ei ole keemia kasutamine aktsepteeritud, aga teistes on.

See ei käi nii lihtsalt, et pane ka teine särk selga, süsti ka ennast ja siis suru ilma reegliteta ning tee siis samasugused tulemused. IPF ja EJTL tegelevad ikkagi ametliku võistlusspordiga, kus ei ole need eelnevad asjad lubatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NO sa mõtled seda armastamise asja jah. No on ju nii, et ei armastata. No teil oli seal hea olemine koos Tokkoga, et mis ma seal siis ikka teie tuju rikun. Aga kui sa ise vaatsid seda Kalmuse võistlust, kuidas Tokko sellesse suhtus, kuid samal võistlusel võistles ka Vähi, selle kohta ei öeldud ju midagi.

Mis mõtet on neid teise liigasse üle läinud mehi siis mustata ja seda kogu koosseisu ees nagu sina ise seda tegid, see Sadikovi näide. Las ta siis läks ja mis see meie asi on juu seal on parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei puutu Tokkoga igapäevaselt kokku.

Sadikovi teema oli arutusel seoses parima noorsportlase valimisega.

Jah ma ei pidanud seda ka õigeks ja eetiliseks valida teda. Samadel põhjustel mis koosolekul arutusel olid.

Aga olgu, mis sest enam...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallid kaasmaalased ja trennikaaslased, ma pakun sellise asja täna välja, et tänased vaidlused parem homse peale üle lükata;)

Täna on ju siiski jõululaupäev, ja soovime parem üksteisele Rahulikke ja Rõõmsaid jõulupühi;)

Olgem täna viisakad ja sõbralikud üksteise vastu, vähemalt üks päev aasta jooksul!

Loodan et mõistate mind:)

Igatahes minu poolt Rahulikke Ja Rõõmsaid Jõule Teile kõigile foorumlastele!

Ago.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×