Jump to content
lkv

Athletic Fitness Golf

Recommended Posts

post-25435-0-78774800-1340962462.jpg

8.juulil toimub Niitvälja Golfikeskuses Iron Man & Iron Lady Athletic Fitness.

See võistlus on eriline mitme asjaolu poolest, mängitakse vaid raudade ja putteriga, st ei kasutata drivereid ja puid(mis on võimelised kaugemale lööma, kui rauad).

Samuti saavad võistlejad tõmmata lõuga ja suruda rööbaspuudel, kordused vähendavad golfirajal tehtud löökide tulemust, nii et võimalus võita on ka neil, kellel golfirajal nii hästi ei lähe. ;)

Tule ja veeda mõnus päev Niitvälja Golfikeskuses, mänguilu jagub kõigile!

Loe võistluste juhendit siit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

403962_410935192277388_211115973_n.jpg

Kõikidele osalejatele paneb Fitness.ee välja tasuta pääsme Status ja Sparta klubisse, sheikeri, logopalli (millega hole in one´i tehes saab auhinnaks aastase Status Club´i pääsme) jpm...ja Iron´i võistluse võitjatele on meil veel väga ägedad karikad!

Üritus Facebookis

PÄEVAKAVA

7:00 võistlustele registreerimise algus

8:00 Iron Man & Lady startide algus

alates 12:00 Long drive ja erivõistluste algus (klubi kõrval asuvas telgis)

Orienteeruvalt 15:00 võistluste lõpetamine ja parimate autasustamine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See võistlus on eriline mitme asjaolu poolest, mängitakse vaid raudade ja putteriga, st ei kasutata drivereid ja puid(mis on võimelised kaugemale lööma, kui rauad).

Tähendab, ma tahaks nüüd täpsustada, et milliste raudadega ma võin mängida? Kas peavad olema hobuserauad või kvalifitseerub "raua" alla ka jõusaaliraud?

Ja kui ma tahan mängida putteriga, mis eesti keeles on panija, siis kas ta peab endal kaasas olema või võib ka koha pealt kedagi otsida?

Kruvikeerajaga pole kunagi pallile pihta saanud ja puid ei viitsi ma hakata kaasa tassima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähendab, ma tahaks nüüd täpsustada, et milliste raudadega ma võin mängida? Kas peavad olema hobuserauad või kvalifitseerub "raua" alla ka jõusaaliraud?

Ja kui ma tahan mängida putteriga, mis eesti keeles on panija, siis kas ta peab endal kaasas olema või võib ka koha pealt kedagi otsida?

Kruvikeerajaga pole kunagi pallile pihta saanud ja puid ei viitsi ma hakata kaasa tassima.

Need on RAUAD, millega saab siis pikki lööke teha, samuti ka poolpikki lööke või nt liivast/metsast välja löömisel vajalikud.

PING-s57-Iron-Set_Default_550.jpeg

Putter on siin videos :))

Neid võid siis kasutada, Kirp, ootan sind!! Kui rajal nii kõva vend ei ole, siis vast jõualadel suudad särada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Driving Championship´i võitis meeste arvestuses Janno Sild

376902_411784525525788_1613375511_n.jpg

Iron Man HCP 18,1-36

I koht Tanel Taal 39p

II koht Kalev Pihl 37p

Iron Lady HCP 18,1-36

I koht Teele Paalme 29p

II koht Kai Thornbeck 29p

Iron Man HCP 0-18

I koht Ain Adamson neto -4/ päeva parim scratch 79 lööki

II koht Martin Lill neto par

Iron Lady HCP 0-18

I koht Kristina Kuzmenok neto +8 / võitja selgus play off´is

II koht Anastasia Kharchenko neto +8

Driving Championship´i võitis meeste arvestuses Janno Sild, teine koht kuulus Aari Staldele ja kolmas koht Taavi Valbergile. Janno nimi graveeritakse suurele rändkarikale. Naistest tuli draivi meistriks Kristina Kuzmenok, kes finaalmatšis edestas Anastasiat. Kolmanda koha tulemus määrati draivi pikkuste alusel ning selle autoriks oli Teele Paalme.

Esmakordselt toimunud neljast alast koosneva Golf Athletic Fitnessi tiitel kuulus Aari Staldele ja Kristina Kuzmenokile. Aari tegi raudadega 18 raja läbimiseks 85 lööki, tõmbas lõuga 5 korda ning surus rööbaspuudelt 5 korda ning draivis 257 meetrit! Kristina vastavad tulemused olid 92 lööki, kaks lõuatõmmet ja rööbaspuudel surumist ning draivi pikkus oli 192 meetrit. Vägev! Tulevikus on taolise formaadiga võistlust kindlasti plaanis korrata, kuid püüame draivi võistlust nii korraldada, et kõik osalejad saaksid ka parimate autasustamisest ikka osa saada.

Rajal toimunud erivõistluste parimad olid:

Lähim lipule naised Anastasia Kharchenko

Lähim lipule mehed Aari Stalde

Pikim avalöök mehed Aari Stalde

Pikim avalöök mehed Kristina Kuzmenok

Parim scratch Ain Adamson 79 lööki.

Manusest leiate Drive Championship´i tulemused ning Athletic Fitnessi koondtulemused.

FitnessAthletic ja Longest Drive tulemused (1).xls

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×