Jump to content
kriskoixx

Raamatud

Recommended Posts

Kuigi see pole siin mingi ostan-müün-vahetan leht, kuid siiski äkki aitab keegi, nimelt oleks soov osta Jaan Loko raamatuid ''Kulturism I'',''Kulturism II'', ''Sporditeooria'' . Vähemasti kirjastusest ''Sporditeooriat'' enam saada pole, kulturismi raamatute väljaandmisaastaid ja kirjastust ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid raamatuid, Kulturism I ja kulturism II sa ei saa kuskilt. Isegi raamatukogudest on nad jalutama läinud. Helistasin isiklikult Lokkole aasta tagasi ja tal endal oli olemas ikka üks eksemplar : ) Kuna need raamatud on hetkel defitsiit-kaup siis ei tahaks enda omi ka välja laenata. Kulturism I olen ma põhimõtteliselt siia ümber kirjutanud ja osa ka Kulturism II-st. Vaata artikklite alt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostmise kohta küll suurt ei tea, kuid " Kulturism I-te" ja "Kulturism II-e" leidub Sisekaitseakadeemia raamatukogus- ühte oli 9 eksemplari ja teist 5 eksemplari. Olemas on ka "Kulturism kõigile". Kui seal koolis tuttavaid on, siis saad nende kaudu ehk laenata. Tulemusi andis ka otsingumootor riksweb, http://www.sisekaitse.ee/riksweb/ , kust saad otsida ka teiste raamatukogude alt. Ka leidsin vabu eksemplare otsingumootori http://ester.nlib.ee/ -ga. "Kulturism kõigile"(kui kedagi huvitama peaks) oli müüa viimati, umbes kolm kuud tagasi, veel Tartu Ülikooli raamatupoes- hinnaga 15 krooni. Ise ostsin turult 50 -ga:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on igastahes nii I kui ka II olemas.Kahjuks ei müü.Leidsin mõlemad raamatud puht juhuslikult ühest vanaraamatu putkast.Kui poleks ära ostnud siis oleks vist ära visatud.

Niiet käi ringi silmad lahti ja kui satud kuskil nurga peal nägema mingit vanamutti raamatuid müümas siis ära mööda kõnni. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul on igastahes nii I kui ka II olemas.Kahjuks ei müü.Leidsin mõlemad raamatud puht juhuslikult ühest vanaraamatu putkast.Kui poleks ära ostnud siis oleks vist ära visatud.

Niiet käi ringi silmad lahti ja kui satud kuskil nurga peal nägema mingit vanamutti raamatuid müümas siis ära mööda kõnni. :)

Aga said sa targemaks ka loetu põhjal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma jõusaaliga alustasin siis ma hakkasin treenima 62 aastast pärit raamatu "atleetvõimlemine" järgi.Siis ma leidsin "Kulturismi I ja II.Sealt sain ma palju uut ja huvitavat teada.Nendes raamatutes on palju harjutusi,kavu ja üldse väga palju kuidas teha ja mida teha.

Praegult ma ainult vahest harva võtan ja sirvin ajaviiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aaa kui on plaanis endale mõni raamat soetada siis millist te soovitaksite....:) olen suht algaja ja pole ühegi sellealase raamatuga kokku putunud..,)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aaa kui on plaanis endale mõni raamat soetada siis millist te soovitaksite....:) olen suht algaja ja pole ühegi sellealase raamatuga kokku putunud..,)

Alusta raamatuga "Kulturism Kõigile", ise oman ja julgen soojalt soovitada, kulturismi põhialused saab sellega ilusti selgeks :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuna kulturism I ja kulturism II on defitsiitkaup siis mul tekkis säärane mõte, et kindlasti annaks seda lihtlabaselt paljundada ning sedaviisi mõne kulturismihuvilise õnnelikumaks teha...

ootan vastukaja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen seda ka ise mõelnud veel parem oleks tegelikult see kui kellegil oleks viitsimist see arvutisse panna ja siis mingil moel teistele saata oleksin sellest vägagi huvitatud ning lissalt kes tahab teeb pangaülekande ja asi korras...:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei ole ise nende raamatutega kokku puutunud, see pärast küsingi kui paksud nood on? Kulturism kõigile, Kulturism I ja Kulturism II?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kulturism kõigile on minuteada 160 lk..100% kindel pole aaa midagi sinna kanti kui täpsem huvi vaata www.atlex.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

praeguseni on juba nii välja tulnud et keegi isegi heal eesmärgil pole nõus raamatuid laenutama, sest käest kätte läheb ta räbalaks jne :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×