Jump to content
Vents

Rinnalt lükkamis kava

Recommended Posts

Suur tahtmine on minna rinnalt surumisvõistlustele aga oleks vaja täpset kava mis mõeldud just rinnalt lükkajatele. Nimelt ise kaalun praegu 65 lükkan 75 <- selle tahaks umbes 85 peale saada samas oma kaalu hoida või isegi vähendada. Olen mudu 15 ja 1 aasta saalis käinud. Kreatiini tahan ka nüüd võtma hakata (see on ikka lubatud kui võistlusele lähed?) aga tekkis vahepeal selline küsimus: võtame kreatiintsitraat ja kreatiin monohüdraat (mõlemad Tai Kane omad) tsitraat kaalub 450g ja monohüdraat 500 Tsitraat ei seo vett ja seal on 50g vähem pulbrit kui

monohüdraadis aga samas maksab rohkem. Mille pärast see tingitud on. Lugedes peaks monohüdraadi omadused paremad olema. Kumb annab rohkem jõudu? Kas vee seomine annab kõvasti kaalu juurde? Äitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin otseselt jõudu juurde ei anna, seda tasub kasutada siis, kui teed suuremahulist ja pikkade seeriatega treeningut, kreatiin aitab sellisel juhul väsimust edasi lükata. Kui kreatiini võtmise katkestad, siis kaal peaks paari päevaga normaalsele tasemele tagasi minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kr.tsitr. purk sisaldab 60 g kr.tsitraati (ülejäänud on lihtsuhkrud) versus 500 g kr.monohüdraati.Imendumiseks vajalikud lihtsuhkrud on tunduvalt odavam ise lisada.Vee sidumine pole probleem,kui kasutad monohüdraati ainult treeningujärgselt 3-5 g valgu/süsivesiku joogis;just laadimine põhjustab kaalu tõusu veepeetuse näol.

Rusikas,äkki meilid poisile kava?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi kogenum saaks siis kava saata? Sõber rääkis, et mingi venelaste kava, hakkad tegema 6x2 rinnalt surumist või midagi sellist (ei mäleta enam) siis kuu lõpus lükkad 10% rohkem. Keegi seda proovind?

Millist kreatiini rinnalt lükkajad kasutavad rohkem? :unsure:

Äitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See vene tõstjate kava on OK! :unsure: Ise tegin ja viisin rekordi palju kõrgemale. Alustasin 115 kg pealt ja lõpus surusin 137,5 kg:) Raske on aga asi on seda väärt. Võid kindlasti proovida Vents!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkisid mõned küsimused veel. Pärast rinnalt surumist ma teen kaldpinnal surumist, kas seal peaks ka seda kava tegema või läheb edasi 4x10?(nagu ka kõik ülejäänud harjutused).

Ma käin saalis 3 korda nädalas(E,K,R). Kas seda kava võib teha ainult kaks korda nädalas või võin julgelt 3-ndal korral esimest päeva uuesti teha(kuna kavas on ainult 2 päeva)?

Äitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vents pealse selle kava ära tegemist jah teed teisi harjutusi kah. Nagu tavaliselt trennis... aga ainult vaata et üle ei pinguta. Kindlasti püüa 3 päeva vähemalt vahet hoida kahel trennil, muidu lihas lihtsalt ei taastu ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaidole !

Kus trenni teed ja millal, lepiks aja kokku ja tuleks läbi, kui viitsid nati nõu anda selle rinnakava kohta? Kui sobib, siis võtaksin su tel numbri, helistaks üle ja saaks kokku leppida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas viimastel nädalatel teen raskel päeval surumist tõesti vaid nii vähe seeriaid - 7-s nädal 3, 8-s nädal 2 ja 9-s nädal 1 seeria?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul sama kysimus mis eespoolgi läbi jookseb.

kas saaks kegi mulle saata mingi treeningkava just milles oleks suur osa rinnal.kaal 81kg pikkus 180.16a

ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×