Jump to content
Paul.K.

Jõutõstmis trennid

Recommended Posts

Treener annab sulle kava ja treenid selle järgi. Ühistrenne eriti ei toimu, väljaarvatud siis kui on varustusega treenimine.

Revalis on noori mitu tükki, kaasaarvatud mina.

Muudetud kasutaja Arnie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seega saan treenida ikka tulbi spordiklubis edasi,va enne võistlusi kus ühis treeningud Reval spordis toimuvad?

Kust saaksin end ära regada,kas pean Kaido Leesmannile kirja saatma vms ?

Muudetud kasutaja Tulevane Kulturist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seega saan treenida ikka tulbi spordiklubis edasi,va enne võistlusi kus ühis treeningud Reval spordis toimuvad?

Kust saaksin end ära regada,kas pean Kaido Leesmannile kirja saatma vms ?

Soovitavalt küll jah. Ja saad seal edasi treenida, kus soovid, keegi ei sunni spordisaali vahetama, lihtsalt kui soovid hakata tõsisemalt alaga tegelema javarustust hankima/proovima, siis peaks ikka paar selle akla spetsialisti alguses käe külge panema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tallinnas siis on Jõutõstmisega tegelevatest klubidest Reval sport ja Sparta :lol:

Ei teadnudki, et Spartas ka jõutõstmisega tegeletakse. No üksikuid jõutõstjaid olen seal muidugi näinud, aga mingeid süstemaatilisi treeninguid kus oleks kohal treener ja grupp harjutajaid pole täheldanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitavalt küll jah. Ja saad seal edasi treenida, kus soovid, keegi ei sunni spordisaali vahetama, lihtsalt kui soovid hakata tõsisemalt alaga tegelema javarustust hankima/proovima, siis peaks ikka paar selle akla spetsialisti alguses käe külge panema.

Okei,katsun end peatselt ära regada ja Kaido Leesmanniga jutule saada.Siis saaks tulla asja üle vaatama,kuidas ajasd käivad ja särki värki.Pole ennem kuskil klubis vms olnud,olen treeninud ainult enda jaoks üsna pikalt..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei,katsun end peatselt ära regada ja Kaido Leesmanniga jutule saada.Siis saaks tulla asja üle vaatama,kuidas ajasd käivad ja särki värki.Pole ennem kuskil klubis vms olnud,olen treeninud ainult enda jaoks üsna pikalt..

Oled selle pikaaegse enesele treenimisega ka mingeid numbreid tõsta proovinud? Palju vanust?

Leesmanniga saad jutule kõige kiiremini siinsamas foorumis, alarubriigi all "Küsi Kaido "rusikas" Leesmann`ilt" Seda peaks ta regulaarselt lugema/vastama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa korralikud tulemused vanuse ja kaalu kohta! :lol:

Paljud väidavad seda,et mul potensiaali on oma vanuse ja kaalu kohapealt,et võin veel kunagi väga suuresti läbi lüüa.Treenimis himu on viimasel ajal vägev,ainult ,et satun 2 korda nädalas trenni.Siitsamast Fitnessi lehelt võetud treeningkava järgi treenin praegu(jõutsükkel).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud väidavad seda,et mul potensiaali on oma vanuse ja kaalu kohapealt,et võin veel kunagi väga suuresti läbi lüüa.Treenimis himu on viimasel ajal vägev,ainult ,et satun 2 korda nädalas trenni.Siitsamast Fitnessi lehelt võetud treeningkava järgi treenin praegu(jõutsükkel).

Loodetavasti peale seda, kui 4-5 korda nädalas trenni sattuma hakkad,ei kao isu ära :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah loodetasti mitte !. Loodan ,et seal on hea ja meeldib seltskond samuti.Olen arvestanud samuti Kaido Leesmanni ranguste ja distsipliiniga.Väike ärevus jms on ikka sees kuna kui tulen sinna siis ikkagi kõik uued näod jms.

Loodetavasti ei tõmba end suurte ja mahukate treeningutega rihmaks,sest vaja ka keskool kunagi ära lõpetada :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei teadnudki, et Spartas ka jõutõstmisega tegeletakse. No üksikuid jõutõstjaid olen seal muidugi näinud, aga mingeid süstemaatilisi treeninguid kus oleks kohal treener ja grupp harjutajaid pole täheldanud.

Hetkel on sparta jõutõstmis võistkonnas 4 inimest. . Kõik 4 kuulusid varem SK Jõumees meeskonda ja seepräast on ka treeneriks siiani Jaan Salu, kes saadab meile saaremaalt treening kavasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetkel on sparta jõutõstmis võistkonnas 4 inimest. . Kõik 4 kuulusid varem SK Jõumees meeskonda ja seepräast on ka treeneriks siiani Jaan Salu, kes saadab meile saaremaalt treening kavasid.

Kuidas seal asjad käivad? Kuidas Saluga ühendust saaks,et ta saaks mind üleüldse näha,et missugune poiss üldse trenni tuleb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm,selle jõutõmbega on asi natukene kahtlane kuna täna trennis niisama mõtlesin et proovin teha mõned kordused,kuigi teised kutid juba vallutasid kangi,seega ei jõudnud.Muidu sai üks kordus tehtud see oli 100x1 (see oli pmst ainult seljaga tõmmatud) peab lihtsalt veel tehnikat harjutama.

130kg tõmbeasin üle aasta aja tagasi ja ma ei kujuta ette kuidas see praegu kadunud on,paneb ennasti imestama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teistele teadmiseks et olen Tulevase Kulturisti sõber ja treeningkaaslane.

Su probleem on suuresti selles, et sa teed vähe jalga. Ja just nelipea lihast. Kui sa selle arenema saad, hakkab ka jõutõmme arenema kiiresti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teistele teadmiseks et olen Tulevase Kulturisti sõber ja treeningkaaslane.

Su probleem on suuresti selles, et sa teed vähe jalga. Ja just nelipea lihast. Kui sa selle arenema saad, hakkab ka jõutõmme arenema kiiresti.

Eraldi päev on jalgade jaoks,treenin jalgu hästi,probleem on selles lihtsalt ,et ei pööranud minevikus kohe üldse mitte jalgade tähelepanu ja ei teinud nendele trenni.Nüüd maksab kätte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teistele teadmiseks et olen Tulevase Kulturisti sõber ja treeningkaaslane.

Su probleem on suuresti selles, et sa teed vähe jalga. Ja just nelipea lihast. Kui sa selle arenema saad, hakkab ka jõutõmme arenema kiiresti.

Pigem hakkab siis eriti hästi arenema kükk, tõmbe jaoks lisaks jalale on rohkem ka selga treenida vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×