Jump to content
smack

Soovitus Foorumi reeglitele

Recommended Posts

Kas vahest pisut nalja tõsisema jutu sekka ei või teha v? Ma võin ka sinu postitusest suvaliste kohtade pealt mingied lauseid välja võtta ning öelda, et sa oled jumala labidas ju?

Tundub, sa pole eriti vana aga sinu jutust loeks välja,et oled pisut nagu kibestunud vanamutt :lol:

Kui sa ei suuda oma emotsioone talitseda siis ära imesta miks sul hoiatused tulevad või postitused kustutatakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas vahest pisut nalja tõsisema jutu sekka ei või teha v? Ma võin ka sinu postitusest suvaliste kohtade pealt mingied lauseid välja võtta ning öelda, et sa oled jumala labidas ju?

Tundub, sa pole eriti vana aga sinu jutust loeks välja,et oled pisut nagu kibestunud vanamutt :lol:

No sinu puhul ei pea isegi mingeid lauseid välja võtma. Sinu puhul võib võtta täiesti suvaline postitus ja selle põhjal öelda, et sa oled labidas. Sa ise ei ole siis märganud, et suur osa sinu postitustest läheb otse prügikasti? Võib-olla teeksid sellest järelduse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas vahest pisut nalja tõsisema jutu sekka ei või teha v? Ma võin ka sinu postitusest suvaliste kohtade pealt mingied lauseid välja võtta ning öelda, et sa oled jumala labidas ju?

Tundub, sa pole eriti vana aga sinu jutust loeks välja,et oled pisut nagu kibestunud vanamutt

Vaidleks kurjale kibestunud tädi Jackiele vastu aga pole mõtet nagunii kustutab kommentaari ära :lol:

Sa olid nüüd ideaalne näide sellest, kuidas inimesed reageerivad, kui neile veidi halvemini öelda. Selleks tegin ka selle provokatiivse postituse ennist.

Nüüd kasuta loogikat ja järelda, mida need inimesed tundma peaksid, kellele JUST SINA tainas jne öelnud oled....

Loodan, et sulle jõuab kohale... kui ei jõua, siis pole suga tõesti enam midagi peale hakata :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×