Jump to content
Chrissu989

Kaalust Alla

Recommended Posts

Oled õigesti aru saanud. Vaja on teha mõlemaid vastavalt oma treenitusele. Aeroobsega suurendad südame mahtu ja HIIT`iga lihaste tugevust, samuti rasvapõletust ja kiiruslikke võimeid jne.

Et siis BodyCombat peaks nagu jääma oma kohale? Praegu 2 BodyCombatit, 2 jõusaali, 2 BodyPumpi, 2 Shapingut.

Siis saan nii, et 4 jõudu, 2 eriti kõrge pulsiga intervall (combat)ja 2 klassikalist võimlemist (kui nii öelda saab shapingu kohta).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis BodyCombat peaks nagu jääma oma kohale? Praegu 2 BodyCombatit, 2 jõusaali, 2 BodyPumpi, 2 Shapingut.

Siis saan nii, et 4 jõudu, 2 eriti kõrge pulsiga intervall (combat)ja 2 klassikalist võimlemist (kui nii öelda saab shapingu kohta).

Võin kihla vedada, et lihas ei kasva ja rasv ei vähene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sea toitumine korda ja söö vähem kaloreid kui keha põletada jõuab ja tegele regulaarselt aeroobse treeninguga.

Küsimus selline, et kuidas ma tean kui palju mu keha kaloreid põletada jõuab ?

EDIT nonoh :) oleks pidanud ennem uurima ja lugema mitte peaees sisse hüppama :rolleyes: Järgmine kord targem sain teada :D

Muudetud kasutaja goodfella poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen 18 aastane tüdruk ja kaalun 80 kg ja pikkus on 170 . Mul oleks vaja kahe kuuga langetada 10 kg, kas see on võimalik ? :)

Oleksin väga tänulik kui jagaksite oma arvamusi ja mõtteid kuidas mul see kiiremini ja tõhusamini langeks, kuid mitte tervisele väga liiga teha.

Tänud ette juba :P

Hmm ... kas on tegemist selle "Kaalust alla" neiuga, kes kolmapäeval välja hääletati???

Ja sellepärast on vaja 10kg nii kiiresti alla võtta, et saate lõpus kutsutakse kõik saates osalejad uuesti saatesse :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean, et selline langetamine on liiga kiire, kuid see on lihtsalt praegu vajalik... Olen praegu niigi 6 kg alla võtnud nüüd oleks lihtsalt 10 veel vaja :)Eks ma siis üritan neid asju jälgida, ja loen ka teiste arvamusi :huh:

See kõlab nagu ''Kaalust alla'' hüüdlause.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen 18 aastane tüdruk ja kaalun 80 kg ja pikkus on 170 . Mul oleks vaja kahe kuuga langetada 10 kg, kas see on võimalik ? :huh:

Oleksin väga tänulik kui jagaksite oma arvamusi ja mõtteid kuidas mul see kiiremini ja tõhusamini langeks, kuid mitte tervisele väga liiga teha.

Tänud ette juba :)

no sellise kaalu juures läheb kahe kuuga see 10 kilo nagu nalja teha:P

Ma võtsin kõva aeroobse treeninguga 15 kilo kahe kuuga.95 kilolt 80-le

Sealjuures korras toitumisest pold juttugi.Oleks toitumine korras old oleksin vist nagu piitsavars olnud:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott Kiivikas jagab ka kasulikke nippe. "Kui on vaja lühikese ajaga, ütleme ööpäevaga, kilo alla võtta, siis ei pea nälgima, vaid tuleb süüa täiesti magedat toitu." See tähendab, et mitte leiba, saia vorsti jne, kus on sool sees.

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/artic...43&l=wwoman

Kas see tähendab, et näiteks kapsa-porgandi toorsalat sisaldab vaid kapsast, porgandit ja õli? Soola ja suhkurt ma isiklikult niikuinii ei tarvita mitte kuskil.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm ... kas on tegemist selle "Kaalust alla" neiuga, kes kolmapäeval välja hääletati???

Ja sellepärast on vaja 10kg nii kiiresti alla võtta, et saate lõpus kutsutakse kõik saates osalejad uuesti saatesse :)

Ma kaldun sama arvama. Kogu ta jutt ja muu info kattub 99% "Kaalust alla" Chrisi omaga.

:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×