Jump to content
Kristiinak

Rinna suurendamine trenni tehes (naine)

Recommended Posts

Tere,

otsisin ja otsisin foorumist... ei sattunud sobiva teema otsa.

Otsustasin postitada uue teema.

Pöördun oma pisimurega teadjate poole.

Olen igati vormis neiu. Käin pidevalt jalutamas jne... Kuid mulle teeb muret minu väike rinnapartii.

Soovin suurendada oma rinnapartiid paari-kolme suuruse võrra treenides.

Kas on üldse võimalik trenniläbi rinda suuremaks saada?

Kuidas oleks see kõige tõhusam?

Mis harjutused oleksid selle jaoks kõige sobilikumad?

Pikkus: 183cm

Kaal: 74kg

Tänud ette,

Kristiina.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

otsisin ja otsisin foorumist... ei sattunud sobiva teema otsa.

Otsustasin postitada uue teema.

Pöördun oma pisimurega teadjate poole.

Olen igati vormis neiu. Käin pidevalt jalutamas jne... Kuid mulle teeb muret minu väike rinnapartii.

Soovin suurendada oma rinnapartiid paari-kolme suuruse võrra treenides.

Kas on üldse võimalik trenniläbi rinda suuremaks saada?

Kuidas oleks see kõige tõhusam?

Mis harjutused oleksid selle jaoks kõige sobilikumad?

Pikkus: 183cm

Kaal: 74kg

Tänud ette,

Kristiina.

:D

Rinnalihast võid treeninguga kindlasti suurendada, rinda ennast suurendab vaid meditsiiniline sekkumine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rind iseenesest on rinnanääre ja rasvkude. Kui trenni teed kõvasti ja ka sööd vastavalt, siis see viimane kahaneb, mitte ei kasva. Nääret trenniga ei suurenda. Kasvada võib lihas rinna all, kuid rinnahoidja suurusele see ei mõju. Nii et kui oled hetkel igati vormis, nagu mainisid, ja rangele dieedile plaanida ka ei kavatse, siis korvi suhtes muutusi kindlasti ei toimu, ei positiivse ega negatiivse suunas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rind iseenesest on rinnanääre ja rasvkude. Kui trenni teed kõvasti ja ka sööd vastavalt, siis see viimane kahaneb, mitte ei kasva. Nääret trenniga ei suurenda. Kasvada võib lihas rinna all, kuid rinnahoidja suurusele see ei mõju. Nii et kui oled hetkel igati vormis, nagu mainisid, ja rangele dieedile plaanida ka ei kavatse, siis korvi suhtes muutusi kindlasti ei toimu, ei positiivse ega negatiivse suunas.

Tore :D, mul polnud kohvi kõrval aega nii pikalt kribada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui õieti trenni teed, siis ümbermööt ikka võib suureneda, aga kohe kindlasti väiksemaks muutuvad väljapoole eenduvad osad :D . Vähemalt minu elukaaslasel nii oli ja sa erand pole. Ja jalutamine on hea sport küll, peaks ka proovima. Aga ei ole lugenud, mis siis saab, kui ülejäänud kehaosa treenid ja rinna treeningu jätad välja? :) Samas raske teha, kuigivõrd saab rind teatud harjutustega ikka koormust. Samas tundub, et neiul ikka tähtsam see teatud kehaosa ilu, kuivõrd sportlik ettevõtmine, eks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnapartiid nüüd vaevalt trenni abil suurendada saab, tavaliselt rohkem vastupidi :D

Üldine kuju ja kehahoiak võib paramaks minna.

Aga arutelu elavdamiseks ja täpsustamiseks oleks kindlasti hea mõte kui sa arendatavast piirkonnast paar fotot postitaksid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsi netist pilte naiskulturistidest, kel pole silikoone - siis näed, mida trenn su rindadega teeb :)

Ärge nüüd hakake hirmutama :D Ega ta tahagi kulturistiks saada ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paari-kolme suuruse võrra aitavad tõesti ainult implantaadid.

Rasedus ja korralik kaalutõus võivad ka aidata, tegelikult.

Teemaalgataja peab ülejäänud keha väljanägemise või raha ohvriks tooma, kõike head ei peagi korraga saama.

Muudetud kasutaja Stardust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui õieti trenni teed, siis ümbermööt ikka võib suureneda, aga kohe kindlasti väiksemaks muutuvad väljapoole eenduvad osad :lol: . Vähemalt minu elukaaslasel nii oli ja sa erand pole.

Ei ole minul küll midagi suurenenud (kuigi massi suhtes ei kurda üldse), rinnahoidja nr on sama juba oma viimased 13-14 aastat. Korvi suurus vaid varieerub, kas on mass või dieet, sellele siis vastavalt kas 1-2 nr väiksem korv, või siis suurem. Küll aga on osad pluusid muutunud M-suurusest L-peale (massi ajal).

Ehk siis- trenniga saad sa vormi st LIHASEID, mitte pekki (tissimaterjali). Mis sa arvad, miks muidu paljud naisvõistlejad omale silikoonid lasevad panna? Selleks, et ka tippvormis veidigi naiselikum välja näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×