Jump to content
lyy26

Kaalus juurde trenniga

Recommended Posts

Olen 170 ja kaalun 52kg, mida on liiga vähe. Soovin juurde võtta, aga lihtsalt söömisega see ei õnnestu (igasugused rasvased ja magused toidud tõesti ei aita) Alustasin nüüd bodybupiga, kuna olen kuulnud, et sellega on võimalik massi lisada.

Küsin, mida ja kui palju peaksin täpselt sööma, et juurdevõtmine õnnestuks? Kas on võimalik trennis juurde võtta peale lihaste ka rasva arvelt (koos toitumisega muidugi), sest piitspeenikesed lihastes naise ei ole minu meelest ilusad:)

Tean, et pean rohkelt valku sööma, aga millal - kas enne või peale trenni? Tõenäoliselt peaksin ka rohkelt süsivesikuid tarbima, et mitte rasvahulka kaotada või saan ma valesti aru?:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Olen 170 ja kaalun 52kg, mida on liiga vähe. Soovin juurde võtta, aga lihtsalt söömisega see ei õnnestu (igasugused rasvased ja magused toidud tõesti ei aita) Alustasin nüüd bodybupiga, kuna olen kuulnud, et sellega on võimalik massi lisada.

Küsin, mida ja kui palju peaksin täpselt sööma, et juurdevõtmine õnnestuks? Kas on võimalik trennis juurde võtta peale lihaste ka rasva arvelt (koos toitumisega muidugi), sest piitspeenikesed lihastes naise ei ole minu meelest ilusad:)

Tean, et pean rohkelt valku sööma, aga millal - kas enne või peale trenni? Tõenäoliselt peaksin ka rohkelt süsivesikuid tarbima, et mitte rasvahulka kaotada või saan ma valesti aru?:huh:

Lihaste kiireks taastumiseks ja kasvuks peaks eelkõige vahetult peale trenni võtma ca 30g valku koos 60g süsivesikutega mahla või veega :huh:

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks - kaalutõus hakkab pihta söömisest mitte ainult trennist, pead sööma mitmekesiselt, st mitte ainult magusat(suhkrut) ja rasvast.

teiseks - ei tulle sulle mingit lihast, kui pole kehal normaalses koguses rasva ...niiet ära muretse võimaliku tekkiva liha pärast ja ainult rasvast koosnev naine pole sugugi kena ka :huh:. Et lihast(koos mõninga rasvaga muidgi) kasvatada, peaksid vb tõesti vahetult peale trenni jooma ühe taastusjoogi(süsivesik+valk) ..ning toitumine tee omal korda vähemalt nii, et sööd 4-6x päevas(so siis iga2-3h tagant) ja korralikku toitu, mitte ainult suhkrut ja rasva :huh:. Ning usu mind, küll mass hakkab vaikselt tulema ..varu kannatust, muutused ei toimu kohe!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×