Jump to content
pkwild618

Sangpommi surumine

Recommended Posts

Pole eriti märganud, et korraldataks sangpommi surumise võistlusi. Olen kuulnud, et neid ikka on, aga põhiliselt on siiski kaksikvõistlused. Kas kuskil on muidu mõni kodulehekülg ka vms., kus oleks sangpommi surumisest ning nt. traditsioonilised võistlused ja nende tulemused? Umbes nagu siinsel leheküljel võib leida surumise võistlusi ning tulemuste protokolle. Kui palju kordusi sangpommis kõvemad mehed umbes suruvad? Nt. 32kg pommiga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sangpomme tõugatakse, mitte ei suruta- st. võib kasutada jalgade abi. Ja no tegelt võid puhtalt suruda ka. Tulemusi leiad siitsamast leheküljelt, kõik eesti tähtsamate võistluste protokollid on uudiste alt läbi käinud viimase paari aasta jooksul. Aga kõvemad mehed tõukavad kahte 32 kg-st pommi umbes 80 korda.

Aga mis Murumetsa tulemustesse puutub, siis see on küll täielik jamps, mis siin toodud on- ma ei kujuta ette, millal Murumets need tulemused tegi- 16 aastasena? Vähemalt mis jõutõmbesse ja rinnalt surumisse puutub. Aga kindlasti pole Murumets hetkel Eesti parim sangpommitõstja, isegi kui ta üritaks maksimumi. Selle ala tipud on ikka spets mehed, väga sitked ja vastupidavad. Sangpommi tõstmist võibki osaliselt pigem sõudmisega võrrelda- jõuvastupidavusala puhtalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andrus Murumetsa rekordid on näiteks järgmised:

Rinnalt 120kg

jõutõmme 180

31 lõuatõmmet

sangpommi 24kg 142 korda

32kg 54 korda

:rolleyes:

Googeldades, ma arvan ,et leiad kindlasti mingi võistluse. :)

Rinnalt tal raudselt 120lg ei ole. Ma olen jõusaaliga tegelenud 6 kuud ja mina surun juba tunduvalt rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andrus Murumetsa rekordid on näiteks järgmised:

Rinnalt 120kg

jõutõmme 180

31 lõuatõmmet

sangpommi 24kg 142 korda

32kg 54 korda

:rolleyes:

Googeldades, ma arvan ,et leiad kindlasti mingi võistluse. :)

kutt Murumets teeb 160kg 10kordust juba niiet 120kg ei ole kindlasti ta rekord

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meremehe kõnnis maailma meistril jah jõutõmme 160kg pole :rolleyes: Minuteada ta surub kahe palki kangi kahe käega õlgadelt 160kg või oli tal isegi 180kg rekord. Aga to tony vms: seda surutakse ka. Enamlevinud siiski kaksikvõistlus, aga surutakse ikkagi ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andrus Murumetsa rekordid on näiteks järgmised:

Rinnalt 120kg

jõutõmme 180

31 lõuatõmmet

sangpommi 24kg 142 korda

32kg 54 korda

:rolleyes:

Googeldades, ma arvan ,et leiad kindlasti mingi võistluse. :)

12-aastaselt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis murumetsa siis ta oli nende rekortite ajal 18 googeldage kui ei usu.aga muidugi ei ole Murumets eesti parim sangpommi tõstja,mis weel hullem

ta pole isegi sinna poole.need on ikka tõsised mehed,kes on pühendunud ainult sangale.aga murumets on ikkagi väga tegija.aga jah sangpomm

ikka on päris suur tehnika ala.seal ei saa läbi isegi täiesti toore looma jõuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Murumets on ju strongman mitte sangpommi tõstja. Oleks ka kummaline, kui sangpommi tõstjad jääksid teise ala mehele enda alal alla. Koduväljaku eeliseid peaks oskama ära kasutada.

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×