Jump to content
Void

Õlg valus ?

Recommended Posts

Viimastel päevadel on tunda andnud vasak õlg . Just vasaku õla tagaosa teeb valu , kui tegin õlga plokil . Kas tasuks õla päev jätta vahele järgmine nädal või mida teha ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaksin üldse õlavöötmele puhkust anda nädala. See tähendab, et tegelikult võiks ära jätta kõik harjutused, mille juures õlg üldse koormust saada võiks. S.h rind, triitseps, selg, biitseps. Peaksid nädal aega tegema jalgu, kõhtu, alaselga lihtsalt ja aeroobset. Ei juhtu sellest midagi halba, saadki vaheldust ja puhkust.

Lisaks määri nt Voltareni õla ümber ja head on näiteks ka Diclofenaci plaastrid. Kui nädala pärast ikka veel valus, siis mine kindlasti arsti juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

anna õlgadele puhkust ja määri näiteks hobusesalvi peale,nädalaga peaks üle minema ning võid siis uuesti alustada tasapisi õla treeninguga.Mul oli vasaku käega sama jama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama jutt sullegi: anna puhkust, määri salvi või pane diclofenaci plaaster peale. Kui üle ei lähe, mine arsti juurde.

Mul selline probleem, et visata palli sirgelt täie jõua on valus. Ja kui tegin plokil õlga, siis oli halb teha. Parem õlg siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ice gel ainult jahutab ja on mõeldud koheseks kasutamisest pärast vigastuse saamist. Soovitaksin Voltaren emulgeni või Diclofenaci sisaldavaid kreeme. Samuti on olemas Diclofenaci plaastrid. Küsi apteegist. Kuumageele a la Deep heat ja see popp, mida telekas kogu aeg reklaamib, ei soovitaks.

Ice geli panen peale, see ka aitab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle kordub minuga sama jama :) ... Vasak õlg jälle valus peale õlatrenni. Äkki teen midagi valesti või liialt suurte raskustega ?

Eriti küll ei tahaks küll ühte nädalat jälle vahele jätta.

(Ja see valu hetkel õlas tekib siis kui käed välja ette sirgeks sirutada (nagu rinnalt surumist tehes ))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle kordub minuga sama jama :) ... Vasak õlg jälle valus peale õlatrenni. Äkki teen midagi valesti või liialt suurte raskustega ?

Eriti küll ei tahaks küll ühte nädalat jälle vahele jätta.

(Ja see valu hetkel õlas tekib siis kui käed välja ette sirgeks sirutada (nagu rinnalt surumist tehes ))

Ei tee piisavalt sooja või ei ole varasem vigastus korralikult ära paranenud..

No kui ei taha vahele jätta ära siis jäta, lase vigastusel süveneda ja lõpeta nagu mina - kangiga rinnalt surumine välistatud sest lihtsalt ei kannata ka 20kg raskust välja - valu pärast just nimelt..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks valida sellised õlaharjutused, mis tunduvad kõige vähem valu tegevat.

Kunagi vigastasin ise ka veidi õlga. See tul isellest, et tegin alaplokil liiga palju trenni õlale, nädalas mitu korda, käetõsted ette ja kõrvale.

Ja nüüd on valu õlast nagu kadunud, aga kergelt esineb siis, kui teen hantli tõsteid kõrvale.

Seepärast ma seda harjutust ei tee.

Õlale ei tee häda midagi need parimad harjutused minu puhul:

1. kangi surumine üles, cleac and jerk'i harjutuses, ja smithil istudes rinnalt üles surumine

2. Smithil kangi tõstmine lõua alla.

3. ristiveol ette kummardades õla tagaosa.

Need harjutused on head küll, aga kui aeg-ajalt ikka proovin teha hantli tõsteid sirge käega ette või veidi kõrvale, siis too õlg ikka natuke halva soorituse ajal on kahtlane.

Et neid kolme harjutust saan kenasti teha küll, ja neist piisab kah, rinnalt hor.pingil surumise ajal ka õlg ei tee valu.

Ja õlga katsun üldse treenida kergemalt ja vähem, et kui ikka olengi suure entusiasmiga kaks korda nädalas õlga juhuslikult teinud, stiilis:

"1. rind + õlg", "2. triits+õlg", siis need kaks trenni ikka on liiga palju õlale nädala kohta, ja siis õlg veidi nagu on kergelt valus nende trennide järel, et siis liiga suurt koormsut õlale teha poleks vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×