Jump to content
maximus89

Geenitehnoloogia

Recommended Posts

Inseneriks pyrgida on muidugi v2ga hea valik. Samuti n2iteks teedeehituse alal. AS Terrat kutsus eelmine aasta sygisel omale inseneri t88le (muidugi tippkohale) ja pakutav palk oli alates 80 000 eeku kuus. Seega... :D

Aga see jutt, et tee t88d, mida armastaksid.... NOOOOOOOOOOOOOOOoooo ma arvan, et kui ma saan oma 6pingud l2bi ja on v6imalus teenida 10 000 euri kuus, siis ma v2ga ei igatse olla eratreener.. :)

Kuid nohhh... K6igepealt tuleb see v6imalus endale k2ttesaadavaks teha!

Siiski - peldikuid ma puhastama ei hakkaks, maksku, mis maksab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Öeldakse, et tee seda, milles sa tugev oled ja mida sulle teha meeldib ja siis on ka võimalik sellega rikkaks saada!

Noor inimene tegelikult areneb nii palju veel, et tal ongi raske otsustada, mida ta teha võiks, sest suure tõenäosusega andekas noor võiks sobida väga mitmeid asju tegema... Ja paljud anded ei tule kohe veel väljagi pärast keskkooli vaid "küpsevad" ajaga.

Ja kas laboritöö on igav töö? Võib-olla ei ole!? Kõik on ikka kinni suhtumises ja huvis ju!

1990ndate alguses läksid paljud majandust õppima, sest loodeti rikkaks saada selle erialaga. Tegelikult aga paljudele neist ei sobinud see eriala. Olen kuulnud päris paljudest inimesest, kes läksid selle nö massipsühoosiga kaasa, kuid pärast tõeliselt õnnetud olid. Endagi üks kooliõde läks pärast majandusest psühholoogiat õppima. Need on ikka päris vastandlikud erialad minu meelest. :) See, et tal reaalained viied olid, ei näidanud siiski "õiget" eriala valikut. Praegu töötabki ta psühholoogina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
.Aga no geneetika on minu jaoks bioloogiast see kõige ebahuvitavam ala, niiet julgen arvata, et tasemel geenitehnoloogiks ma vist ei saaks.

Kusjuures, need asjad, mida seal ülikoolis õpitakse, ei pruugi olla sugugi need, mida me endale keskkoolis ette kujutame. Nt see sama sõbrants, kes seda geenitehnoloogiat õpib, on mulle öelnud, et tegelikult see, mida ta seal hoopis palju rohkem teeb, on rakubioloogia...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heaküll, huvitav või mitte, tuleb endale siiski tulevik kindlustada ja võimalikult helge.Ma leian, et ei ole mõtet siiski minna õppima eriala, millega võibolla saad lõpuks, peale ränka tööd ja õppimist, hea järje peale.Pigem valida selline, mis võibolla ei paku nii väga huvi, aga mis vähemalt kindlustab hea töökoha ja hea palga.

Palju matas punkte said?

Matas sain 63 :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallid sõbrad, ülikooli/kõrgkooli minnes olge palun nii head ja unustage korraks raha :D Eelkõige mõelge te selle,mida te üldse tahate tulevikus teha ja kas oleksite nõus seda tööd ka ilma palgata tegema? Ok,ma võin tunduda teile ehk liiga idealistlik ja sinisilmne, kuid pidage silmas seda,et kui teile teie eriala ei meeldi täiega,siis on vähe tõenäosust,et teist üldse tugev spetsialist saab. Rikkaks on aga võimalik saada pea iga erialaga,ka ilma erialata tegelikult. :D

Lisaks selle uurige korralikult õppekava kuhu plaanite sisse astuda, eriala nimi ja sisu võivad vahest ka üsnagi erinevad olla,seda eriti majandus ja humanitaaralade puhul. Samuti olge ettevaatlikud eelmise aasta konkursi hindamisega,erialad milllel on madal kokurss võivad olla tegelikult olla väga rasked,mis ongi üks põhjustest,miks konkurss nõnna madal. Lisaks rääkige inimestega kes õppivad antud eriala või on selle lõpetanud,neilt saate te märksa paremat infot kui kooli kodukalt,kus on info eelkõige siiski reklaam.

Kui olete juba sisse saanud,siis valmistage end ette võitluseks,kuna ülikoolis õppimine ole mitte võrreldavgi keskas õppimisega,seal on väga palju iseseisvat tööd. Kui antakse mingi kodutöös,siis tehke see kohe ära,ärge koguge omale võlgu,vastasel juhul oolete kõrvuni p***s ne eksamisessiooni algust. Ühesõnaga-ÕPPIGE,ÕPPIGE,ÕPPIGE!!!!!!! Siis läheb teil hästi :D Mina olen ise eelmine aasta välja kukkunud ja seega tean mõnevõrra ohtlikumaid momente.

Ok, sai pisut pikk aja vahest ehk ka kuiv,aga kui kasvõi ühe inimese päästab väljakukkumisest,polnud minu klaviatuurikulutamine asjatu. :) Kui aga kellegi arust on see kõige hullem s**t mis ta eales näinud,siis las ta olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, sai pisut pikk aja vahest ehk ka kuiv,aga kui kasvõi ühe inimese päästab väljakukkumisest,polnud minu klaviatuurikulutamine asjatu. :) Kui aga kellegi arust on see kõige hullem s**t mis ta eales näinud,siis las ta olla.

Ei ole kõige hullem s**t, sugugi mitte, kõik soovitused õiged- õppida, õppida, õppida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×