Jump to content
tarvi14789

Jõutõstmine

Recommended Posts

Sooviksin teada, et kas on normaalne see, et jõuan teha seeriaid 65 kilogrammiga (3-10) ja maks on ainult selle juures 80 kilo. Kas olen midagi valesti teinud ja mida peaksin muutma?

Max peaks jah umbes 80 olema. Üldiselt, kui tahad oma raskusi arvutada, siis võid kasutada sellist kombot, et kui suudad suruda nt. 65 kg 5 korda, siis arvutad 65x 1,18=76,7 Kui algne raskus läheb suuremaks, siis suureneb ka vahe algse ja max raskuse vahel nt 100 x1,18=118 või siis 130x1,18=153

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ju siis pole sul eriti jõu vastupidavust,

arvan, et kui suudad max umbes 100kg suruda, siis 70kgx15 oleks normaalne

surutakse rinnalt, tõmmatakse jõutõmbel :D Aga see selleks ,kindlasti jama mul ka see et suudaks teha veel paremini aga haare jääb nõrgaks! Treenin küll haaret aga ... Varsti ostan need kinnitused mis aitavad tõsta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga see selleks ,kindlasti jama mul ka see et suudaks teha veel paremini aga haare jääb nõrgaks! Treenin küll haaret aga ... Varsti ostan need kinnitused mis aitavad tõsta.

mida sa sellega tahad öelda, et surutakse rinnalt, tõmmatakse jõutõmbel :D naljamees keegi polegi midagi vastupidist väitnud ju

mis kinnitusi sa mõtled, et aitavad tõsta ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida sa sellega tahad öelda, et surutakse rinnalt, tõmmatakse jõutõmbel :D naljamees keegi polegi midagi vastupidist väitnud ju

mis kinnitusi sa mõtled, et aitavad tõsta ???

Kes siin naljamees! Jälle üks kes ei oska lugeda. Ise rääkis et 100kg peaks ikka suruma!!!Aga teema siin on jõutõstmine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes siin naljamees! Jälle üks kes ei oska lugeda. Ise rääkis et 100kg peaks ikka suruma!!!Aga teema siin on jõutõstmine!

Üsna tõenäoline, et teema algataja mõtles rinnalt surumist, mis on ju ka üks jõutõstmise alasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seeriate ja maximumi suhe on väga individuaalne. Näiteks mul on olnud nii, et surun 140-ga 5-se seeria aga samas 155-te ära ei surugi. Sellise seeria juures peaks max olema u. 160-165kg.

See kõik oleneb treeningmetoodikast ja sellest, kas suure raskuse puhul jääb tehnika ideaalseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×