Jump to content
Andrei8

Jama VASTA JA vÕIDA osalemises

Recommended Posts

Küsiks, et kas see Vasta ja Võida on tehtud vaid teatud seltskonnale, sest kõik isikuandmed on ok aga osaleda ma ei saa kuna öeldakse, et Ees ja Perenimi valed. Milles asi, süsteem vigane teil või kuskil mujal viga, näiteks kellegi peas ja sõrmedes!?

Tänud ette

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks, et kas see Vasta ja Võida on tehtud vaid teatud seltskonnale, sest kõik isikuandmed on ok aga osaleda ma ei saa kuna öeldakse, et Ees ja Perenimi valed. Milles asi, süsteem vigane teil või kuskil mujal viga, näiteks kellegi peas ja sõrmedes!?

Tänud ette

ära mölise...! viisakust võiks ka ikka olla. Kedagi eraldi ei eelistata ja tegu on puhtalt süsteemiveaga, mis peagi parandatakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära mölise...! viisakust võiks ka ikka olla. Kedagi eraldi ei eelistata ja tegu on puhtalt süsteemiveaga, mis peagi parandatakse.

"Mölisema" on vulgaarne, labane väljend juba, viisakusest, millest sa heietad, on see päris kaugel. Andrei8 küsimus oli korrektne ju, tegid sa MEE ikka kaines olekus selle postituse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühinen siinkohal estrosega, kuna sain ka ise kodanik MEE-lt sarnase sõnakasutusega kirja, seda küll erasõnumi näol. Kui nõutakse korrektsust ja lugupidamist teiste suhtes, siis võiks ka ise seda üles näidata! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Mölisema" on vulgaarne, labane väljend juba, viisakusest, millest sa heietad, on see päris kaugel. Andrei8 küsimus oli korrektne ju, tegid sa MEE ikka kaines olekus selle postituse?

sa norid muhku ma vaatan. No saagu su tahtmine ! Ja kui mölisema on vulgaarne siis haara ÕS muidu jätad endast veel rumalama mulje kui juba jätnud oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühinen siinkohal estrosega, kuna sain ka ise kodanik MEE-lt sarnase sõnakasutusega kirja, seda küll erasõnumi näol. Kui nõutakse korrektsust ja lugupidamist teiste suhtes, siis võiks ka ise seda üles näidata! :)

kopi õige siia ka see "sarnase" sõnakasutusega kiri... laimu ma ei kannata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatan, et kohe läheb andmiseks ;)

ma ei löö alaealisi :P ei tegelikult nali naljaks.. oma pahameelt reeglite rikkumise tõttu karistada saamise eest võiks välja valada mujal. Sellek on võimalus vaidlustada modede otsused.

nii herr estrose kui qannibal on saanud mu käest tõsist kriitikat ja siit ka see "armastus" aga no see, et kärbes lendab, ei tähenda, et muul end liigutama peaks :):(:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kopi õige siia ka see "sarnase" sõnakasutusega kiri... laimu ma ei kannata!

"teinekord mõtled enne kui naissoost isikutega seda tooni kasuta. Möla maha!"

Selline tekst oli. Kusjuures isik, kelle poole mina pöördusin, ei olnud naissoost!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siis on hästikui süsteemi viga.

Ise paraku oma sõnumist välja ei lugenud, et kedagi oleks solvanud.

Pea ja sõrmede all pidasin silmas pigem inimlikku faktorit ... mitte eesmärki kedagi solvata.

Vaatsin, et kodanik MEE on juba KUNNIDE hulgas ja vana tegija ... huvitav kui mul juba 16 aastat saalis käidud ja parimatel aegadel ~700kg jõutõmbes kogutud, siis kes olen mina!? ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siis on hästikui süsteemi viga.

Ise paraku oma sõnumist välja ei lugenud, et kedagi oleks solvanud.

Pea ja sõrmede all pidasin silmas pigem inimlikku faktorit ... mitte eesmärki kedagi solvata.

Vaatsin, et kodanik MEE on juba KUNNIDE hulgas ja vana tegija ... huvitav kui mul juba 16 aastat saalis käidud ja parimatel aegadel ~700kg jõutõmbes kogutud, siis kes olen mina!? ;-)

Sina oled suuuuuur ja tugev mees ;) (kahjuks aga see on fitnessi leht kus käivad ka need kes ei venita ainult rauda vaid teevad igast muid huvitavaid trikke ka) No teise peas olevatele vigadele viidates jääb paraku kibe maik suhu :)

"teinekord mõtled enne kui naissoost isikutega seda tooni kasuta. Möla maha!"

Selline tekst oli. Kusjuures isik, kelle poole mina pöördusin, ei olnud naissoost!

Olgu see naissoost, meesoost või hoopis tulnukas - point on ühene ja kehtib kõigi kohta. Ollakse viisakas küsijate suhtes !

Kui küsida ilusti, tuleb vastata ilusti, kui hakata ülbama või mõnitama, saadakse sama puuga tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×