Jump to content
noob88

Millal trenni teha?

Recommended Posts

Tekkis selline kümus: Kas ubes kella üheksa ajal võib korralikult trenni tegema hakata või see oleks juba liiga hilja...

See siililegi selge, et see ikka etem kui mitte midagi teha, aga äkki on soodsamaid aegu millal trenni teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka lugenud, et pealelõunane aeg pidi olema parem. Organism pidi lihtsamalt ennast töösse lülitama. Samas olen ise aastaid treeninud hommikuti kella 7-me ajal ja teinud vägagi tugevaid trenne. Eks see ole suuresti harjumise asi, kindlasti mingil määral individuaalne. Lõpuks sõltub ikkagi kõik tahtmisest ja sisetundest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hilise trenni puhul võib tekkida õhtul probleeme magama minekuga. Kui sa alustad kell 8 trenni siis lõpetad kuskil 9-10 vahel, käid pesemas, jood ära ehk mõne proteiinijoogi või sööd kodus. Ühesõnaga on magama mineku aeg siis kui su organism veel seedib toiti ja veri käib trenningust kiiremine ringi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen trenni 20.00-22.20 ja ei ütleks, et see halb aeg on. Mul pole eriti valikut ka millal jõusaalis käia ja see on ikka parem variant kui niisama logeleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu 2 tunni pikkune trenn jääb alati kuskile kella 13 ja 18 vahele. Ja peale seda lähen koju (enne muidugi duss ja sheik) ja keeran kohe magama tunniks või paariks - eriti ''magus uni'' on mul just peale trenni....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina näiteks treenin tavaliselt kuuest-poole seitsmest alates ja nii poole üheksa-üheksani, varem ei jõua.unega mingeid probleeme pole.nädalavahetusel muidugi vahest ka päeval,11-12 ja ühe-kaheni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige parem variant peaks olema nii, et peale treeningut ja sheiki oleks veel kaks söögikorda, ehk siis umbes näiteks 3-5 trenn siis kohe sheik, tunni aja pärast kell kuus söögikord ja siis veel kell 9 söögikord. Ise tegin kunagi ka olude sunnil hommikul vara jõusaali trenni aasta otsa ja tulemuseks jäi 0, ei lisandunud jõudu ega lihast, põhjuseks arvatavasti organismi tühjus toitainetest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×