Jump to content
Gallas

Lihasmassi kasvatamisel on parim kooritud piim

Recommended Posts

Või nii, mõni tegija kiidab ise ka selle heaks ? :huh:

väga hea! ma iga trenni lõpus olen taastusjoogi teinud rasvatu piimaga ;)

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te olete asjast valesti aru saanud.

jutt ei ole mitte piima rasvaprotsendist, vaid sellest, et piimavalk on parem kui sojavalk. ja see pole mingi uudis

ja minuarust on rasvatu piim ainult valge vesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen sinuga nõus,mida väiksem rasvaprotsent,seda halvem maitse,nii on peaaegu igal toidul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te olete asjast valesti aru saanud.

jutt ei ole mitte piima rasvaprotsendist, vaid sellest, et piimavalk on parem kui sojavalk. ja see pole mingi uudis

ja minuarust on rasvatu piim ainult valge vesi.

Selge, aga rasvata piim on jah nagu valge vesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piimas pidi kõik kasulik olema piimarasvas. Ilma rasvata on liiter piima lihtsalt 50g suhkrut ja 35g valku. Lihasmassi kasvatamisel peaks tarbima 2x kehamass grammi valku. Mehed kaaluvad mingi umbes 80kg. See teeks 160g valku ja väga palju piima...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju seda piima jooma peab, et vajalik valgukogus kätte saada ?

kindlasti ei ole hea peale trenni 2x kehamass valku tarbida:D

peale trenni nii 30g peaks okei olema

ehk teoreetiliselt liiter piima, mis mõnel võib põhja alt ära võtta.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilmselge, et piim on parem kui soja. lisaks arvan minagi, et valgusheik oleks hea ainult peale trenni. muul ajal ei ole vaja kiirelt imenduvalt valku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te olete asjast valesti aru saanud.

jutt ei ole mitte piima rasvaprotsendist, vaid sellest, et piimavalk on parem kui sojavalk. ja see pole mingi uudis

ja minuarust on rasvatu piim ainult valge vesi.

Ma kah algul vaatasin, et mingi uus avastus, aga mida edasi lugesin, seda rohkem sain aru et võrreldakse lihtsalt soja ja piimavalku, mis ei ole küll mingi uudis... sellessuhtes et sojavalk on lihasekasvatamisel nõrgem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ilmselge, et piim on parem kui soja. lisaks arvan minagi, et valgusheik oleks hea ainult peale trenni. muul ajal ei ole vaja kiirelt imenduvalt valku.

Kui oled diiedil ja näiteks "kahetunnise" tühja kõhuga lähed jooksma siis on peale jooksu kah üks ainult puhas vadakukoks ehk kiirelt imenduvaid valke hea ja kasulik ju ära võtta? ja hiljam alles süsikaid süüa... on mul õigus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui oled diiedil ja näiteks "kahetunnise" tühja kõhuga lähed jooksma siis on peale jooksu kah üks ainult puhas vadakukoks ehk kiirelt imenduvaid valke hea ja kasulik ju ära võtta? ja hiljam alles süsikaid süüa... on mul õigus?

valk ja süsikad 1:1 peaks olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui ma näiteks kohupiima söön ega ma siis kõrvale mingit süsivesikute rikast toitu sööma ei pea?

See 1:1 rohkem sheikidele ja nii ?

Kohupiim ongi süsivesikuterikas toit,eriti rosinatega kohupiim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa seda piima kaasas kannad? Rebid paki lahti ja paned soojalt ?;)

Peaks ka seda jooma hakkama ;)

No siiamaani on piim trennilõpus külm seisnud :huh: aga jh paljalt on maitse suht hädine aga valgukoksis on ülihea!

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohupiim ongi süsivesikuterikas toit,eriti rosinatega kohupiim.

Ma nii loll :huh: Aga kui muidu sööksid mingit toitu kus valku 20g ja süsikaid 10g kas oleks mõtekas siis midagi juurde süüa et suhe oleks 1:1 ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole see piimake parim ühti.

Nagu keegi tark mees ütles kunagi - Lihasmassi kasvatamisel on parimad vahendid juba ammu ära keelatud ja kui ilmneb midagi, mis vähegi effektiivne on keelatakse see ka kohe ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui oled diiedil ja näiteks "kahetunnise" tühja kõhuga lähed jooksma siis on peale jooksu kah üks ainult puhas vadakukoks ehk kiirelt imenduvaid valke hea ja kasulik ju ära võtta? ja hiljam alles süsikaid süüa... on mul õigus?

kindlasti kasulik, kuigi mina isiklikult ei võtaks siiski, kuna ei "lõhu" lihasrakke eriti ja see ei ole piisav argument minu jaoks, et võtta sheik. tavatoit kartuliga kõlbab küll. lisaks ei tee ma kunagi treeninguid 2h tunnise tühja kõhuga, isegi dieedi ajal söön vähemalt 45 min enne. seega peaks organismis varu olema terve jooksu vältel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×