Jump to content
intsu007

Jõu taandumine

Recommended Posts

Tere, selline küsimus, kui ma käin näiteks jõusaalis 3 korda nädalas ja juba pool aastat ning mul jääb treening mingil põhjusel katki, et siis kui kaua mul lihasmass ja jõud säilivad enne kui hakkavad taanduma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga palju sõltub su söömisest.

Kui sööd kõvasti edasi siis säilib kõik hästi ja kauem aga võid kergelt pekki minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

omast kogemusest ütleks, et ega ta täiesti ei säiligi, paar nädalat puhkust vbl isegi suurendavad jõudu, üle selle hakkab väga vaikselt taanduma. kohati võib isegi veidi tagasi tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga palju sõltub su söömisest.

Kui sööd kõvasti edasi siis säilib kõik hästi ja kauem aga võid kergelt pekki minna.

Jah neid tegureid on palju, põhiline et ei oleks väga suurt muutust! Oleneb ka mis põhjusel treeningpaus tekib, haigus vms. Vahel ongi hea teha treeningusse väike paus, seda enam kui nt. tekib treeningtüdimus ja treening huvi kaob, sellises staadiumis treenimine ainult süvendab stressi ja asi läheb hullemaks. Seda siis kui neid mõjureid ja põhjusi ei leita!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei, haigust ei ole, vaid pühad tulevad peale ja kooliga see nädal nati kiired ajad, trennist millegipärast ära ei tüdine

Muudetud kasutaja intsu007 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise hakkasin eelmine nädal jälle trenni tegema, pärast 3 nädalast pausi väikse korvpalli õnnetuse tõttu. Massi oli paar kilo läinud küll, kuid ega mu toitumine ka kogu aeg väga korras polnud. Jõudu oli küll tööseeriates läinud kuid see tuleb jõudsalt tagasi ja vastupidavust polnud eriti enam, pidin üle minema algajate kavale kuna 4päevasega ma väsisin keset trenni ära ja ei jaksanud trenniga lõpuni minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×