Jump to content
BRIKI

Sysivesik, kas t6esti naise vaenlane?

Recommended Posts

Lugesin uht artiklit, et kui naine tahab kaalust alla saada ja ka selles kaalus pusida siis peaks ta tingimata valtima sysivesikute soomist 6htuti.

Kain pea igapaev j6usaalis ja kaalun hetkel 64kilo. Trenn l6ppeb mul tavaliselt 6, 7 paiku 6htul ning ma ei oska ausalt midagi suua peale seda. Kui ei tohi sysivesikuid syya siis mis oleks sook mis ei anna palju kaloreid , kuid taastab trennist kurnatud keha?

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loll jutt, muidugi võib süsivesikuid süüa tule jumal appi, kui on mure söömise koha pealt siis palun, siit lehelt leiab hõlpsasti nõu, vastavasisulisi teemasid on foorumis tuhandeid (ma ei liialda).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No seal on ehk seda silmas peetud, et süsivesikutega ei tohiks liialdada, kuna kasutamata süsivesikute energia muutub ööjooksul rasvaks. Just see pärast soovitataksegi õhtul rohkem valgurikast toitu süüa. Valk jääb ikka valguks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No seal on ehk seda silmas peetud, et süsivesikutega ei tohiks liialdada, kuna kasutamata süsivesikute energia muutub ööjooksul rasvaks. Just see pärast soovitataksegi õhtul rohkem valgurikast toitu süüa. Valk jääb ikka valguks.

Just seda peeatakse silmas ,et peale trenni taastumisel, kui soov on kaalu kontrollida, on vajalik rõhk panna valgule ja piirata süsivesikute hulka (eriti kiired süsivesikud)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin uht artiklit, et kui naine tahab kaalust alla saada ja ka selles kaalus pusida siis peaks ta tingimata valtima sysivesikute soomist 6htuti.

Kain pea igapaev j6usaalis ja kaalun hetkel 64kilo. Trenn l6ppeb mul tavaliselt 6, 7 paiku 6htul ning ma ei oska ausalt midagi suua peale seda. Kui ei tohi sysivesikuid syya siis mis oleks sook mis ei anna palju kaloreid , kuid taastab trennist kurnatud keha?

;)

Kala, kana, hautatud köögiviljad jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu vaenlase vaenlane on minu sõber ;)

(mitte et see kuidagi asjasse puutuks, ent sobis hästi siia absurdsesse teemasse)

Ja siuke asi (must huumor, work safe) ka siia:

popcont.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×