Jump to content
biic50

Egg White Pro

Recommended Posts

egg white pro 800 g tai kane maxab 370.- aga tall eggist saab munavalge pulbrit 80 % 190.- või 160.- ma ei mäleta enam täpselt oma poole odavam umbes aga munavalge protein on ikka munavalge protein mis sest maitsest olgugi et maitse sellel sitt on ja see tall egg-is on kilone oti oma 800g jube hinna vahe a mis ta siis ka parem on soovix teada???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks on tooraine kvaliteetsem, teiseks on valguprotsent kõrgem, kolmandaks on lisatud fruktoos ja kreatiin, maitseerinevus on öö ja päev. Aga seda tead et turult saab tennised 50 krooniga, mis vahe neil Nike tossudega on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas saab olla tooraine kvaliteetsem? Kas siis siis tall eggi kanad munevad ebakvaliteetseid mune? Ning süsivesikud on kõige odavamad asjad. Mis puutub kreatiini siis on see loomulikult hea et ta seal sees on aga alatai ei taha kõik kreatiini tarbida. Seega järeldan et kui maitse välja jätta siis on munavalgepulber väga heaa valguallikas.

Ja kui vaadata seda tossuteooriat siis on teada et turult ostetud tennised peavad u 2 korda vähem vatu kui nike tossud aga on ka seega 10 korda odavamad. Ja nagu tall eggi munavalgepulber on u 2 korda kehvem kui tai kane proteiin aga maksab kovasti rohkem.

Ja see on loomulik et firma tahab raha saada. Aga antud juhul on selge see et tai kane kasutab täpselt samasugust munavalgepulbrit nagu saab osta tall eggist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvan sama munavalgepulbri kvaliteet ei saa loogiliselt kehvem olla ja kas siis oti pulbris on sellest kõrgem valgu % yle 80? ok kreatiin on ja maitse on seal head jah ja fruktoos on odav -need plussid aga ei tohix niipalju hinda tõsta ja arvan et organismile see valk- munavalk mis on seal kõigetähtsam on ikka sama väärtuslik aint jah et sitt maitse ja kretiini pole aga kreatiini on ilmselt eraldi odavam osta ja fruktoosi ma arvan :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurisin just järgi et munavalgepulber pidavat närvissüteemi kahjustama kui seda toorelt süüa aga selle asemel võib tarvitada pastöriseeritud munavlge massi mis on sama hinnaga kokkuvõttes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei saa teist aru!

KAS SA OLED SEDA TALLEEGI PASKA SÖÖNUD ??? see on kõige jubedam asi mis üldse olla saab. Paned paarlusikat seda mahalaga ja pärast on sul sellised gaasid et vähe pole. Ma ei saa aru mida te räägite siin, igaüks ise teab keda kuulab, mida ostab ja mida sööb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis gaase ta tekitab?sul võibolla jah ise ma pole küll seda täheldand kunagi sõin seda mõne kilo ära pole ammu söönd sest ainuke sitt asi on tal vastik maitse ja on ka muid toite kust kõvasti valku saab.aga sina marek...ju sul pole siis rahapuudust olnd mul on -aga ikka olen tahtnud trenni teha ja otsind kust odavamalt valku saab oma päeva koguse kätte varem ma ei jõudnud spets pulbreid osta palk ei võimaldand

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina söön lõssipulbrit ja tuleb juurde nii et vähe pole. Ostan 25kg kotti ja sellest jätkub mitmeks kuuks. Kuna pole kulturist vaid kult siis minu eesmärk on jõud. Minu kehapeal olev rasvakiht mind ei huvita. Peaasi et põkk välja näen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kult su jutt meeldib mulle! :) peaasi on vähemalt põkk väljanäha exju :) mis sest rasvakihist pärispax muidugi ka olla ei taha-siuke nagu osad rammumehed on norm -jämmed a palju see lõss sul maxab siis ja kust ostad palju valku on? jah kõigetähtsam on käe ümbermõõt peab vähemalt 50 mehel olema kui just võistlusvormis kuiv kulturist ple

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×