Jump to content
Rebane

Foorum avatud

Recommended Posts

Ostsin endale seda Tartust apteegist ja nyyd kysimus sulle.

Mitu kapslit päevas sa seda kasutad ja kuidas jaotad nende tarbimise päeva peale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! ja vabanda, et olen nii kaua viivitanud vastusega. See ei olenenud küll minust, aga gokshuraga on nii, et esimesed kaks nädalat hommikul enne sööki 2kapslit ja enne kolmandat sööki 2kapslit. Edasi 2nädalat võtad poole rohkem ja siis teed 2näd. vahet. Siis alustad 3+3 ja lähed 6+6-le. Peale seda teed 4-6 nädalat vahet ja võid alustada uuesti. Ära ainult unusta korralikku toitumist pluss kreatiin, glutamiin ja mingi valgusegu ka. Proovi, mulle igatahes mõjus positiivselt. Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siiani on kreatiini ikka kuuridena võetud, aga viimasel ajal on kuulda, et võib tarvitada ka pidevalt, ilma pausi pidamata. Kas võib see siis mõjutada negatiivselt organismi võimet ise kreatiini toota? Kuidas sina toimid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole küll Marek Kalmus aga omaltpoolt ütlen seda, et pärast kreatiinikuuri lõpetamist taastub organismi enda kreatiinitootmine täielikult. seega põhimõtteliselt pole vahet kas tarvitada kuuridena või mitte. kreatiin pole mingi kange steroid ja tema tarvitamisel saadav efekt on suht väike. arvatavasti seetõttu ongi hakatud teda pidevalt ilma kuurideta tarbima.

ma võin siin kahtlast ka panna niiet oma järeldused tee ikka Mareki postitusele põhindes. tema sõna maksab. see oli lihtsalt vahepalaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ei ole neid koos tarvitanud aga kui vörrelda nende toimet siis peaksid nad koos tarvitamiseks hästi sobima. Kreatiini aga võib tõesti tarvitada järjest pika perioodi vältel. Ise võitsin sellel aastal 5-10g. päevas ja nii pool aastat jutti. Alles võistluseelsel nädalal vähendasin selle ühtlaselt nullini. Ei saa praegu küll millegi üle kurta. Olen just alustamas järgmist pooleaastast tsüklit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×