Jump to content
Kaval

100% whey gold standar maitsed !?

Recommended Posts

Tere, otsustasin kah lõpuks selle kurikuulsa Whey gold standardi tellida, seni olen kasutanud FASTi tooteid milleg olen küll väga rahul, ag aniisama vahelduseks ja proovimiseks ja seal on väga palju huvitavaid maitseid kah ja tahtsingi küsida, mis maitset proovind olete ja kuda oli? võibolla keegi erinevaid maitseid proovind siis milline kõige rohkem on meeldind? tänx..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, otsustasin kah lõpuks selle kurikuulsa Whey gold standardi tellida, seni olen kasutanud FASTi tooteid milleg olen küll väga rahul, ag aniisama vahelduseks ja proovimiseks ja seal on väga palju huvitavaid maitseid kah ja tahtsingi küsida, mis maitset proovind olete ja kuda oli? võibolla keegi erinevaid maitseid proovind siis milline kõige rohkem on meeldind? tänx..

Siiani olen saanud Rocky Road,Troopilised puuuviljad,Kreemi-küpsise ja Šhokolaadi-piparmündi ja ning endale meeldis kõige rohkem kreemi-küpsise,kuid soovitan ka Rocky Roadi,mis oli samuti super maitsega.Whey Gold on tuntud ka oma suurepärase lahustuvuse ja mittevahutamise poolest.

Muudetud kasutaja -aron- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oki doki... vahutamise vastu polegi vahest midagi... vahel lööngi ta nii vahtu siis hea juua nagu piimakokteili :rolleyes:

aaaga selge... kuda sokolaadi-piparmündi oma oli? mul enamus olnud sokolaaditooted siiamaani ja need on maitsend... ei tea kas lähen riski peale ja võta midagi uut või siis soko-piparmündi oma...

on kellegil veel soovitusi kogemusi ???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proovisin maasika maitselist, maitsel polnud viga aga jubedalt jätab värvi näiteks joogi pudelile, see olex nagu miinuseks ja panin tähele et ml tekkisid rinna ning õla peale kahtlased punnid sellest aga see individuaalne, ju seal on midagi mis mlle ei sobi, sellepärast olen nüüd targem ja tean et seda toodet ei osta, mis muidugi ei tähenda et see halb olex. Proovida tasux:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oki doki... vahutamise vastu polegi vahest midagi... vahel lööngi ta nii vahtu siis hea juua nagu piimakokteili :rolleyes:

aaaga selge... kuda sokolaadi-piparmündi oma oli? mul enamus olnud sokolaaditooted siiamaani ja need on maitsend... ei tea kas lähen riski peale ja võta midagi uut või siis soko-piparmündi oma...

on kellegil veel soovitusi kogemusi ???

Sokolaadi-piparmündi ei sobi minuarust piimaga aga muidu veeg täitsa ok! Ja parim nendest maitsetest mis olen saand on olnud kreemiküpsise!Soovitan soojalt nii maitse kui ka omaduste poolest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovitud - Sokolaadi ja Kreemi-küpsise... Kreemi-küpsise oli super maitsega, juba purgi avamisel eralduv lõhn pani neelud käima, oleks tahtnud kogu potsiku nahka pista!!! Sokolaadi oli minu jaoks natsa lahja...

Muudetud kasutaja Military poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kurat 2,27 ei ole kreemiküspsise oma... kõigile meeldib ja seda ei saagi nüüd soetada kuna tahan just seda 2,27 potsikut osta... mis maitset nendest soovitate siis mis on? äkki rocky road?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on 2.27 kreemiküpsise oma, võin öelda, et kui oled pool sellest ära kasutanud, ei taha sa elusees kreemi-küpsise valgujooki juua :rolleyes: mul on vähemalt praegu selline tunne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sokolaadi-piparmündi ei sobi minuarust piimaga aga muidu veeg täitsa ok! Ja parim nendest maitsetest mis olen saand on olnud kreemiküpsise!Soovitan soojalt nii maitse kui ka omaduste poolest!

heh maitsed on ikka väga erinevad... minu arust piimaga šokolaadi-piparmündi on ülihea aga veega suht läke;)

igastahes soovitan nii rocky-roadi kui ka šokolaadi-piparmünti, kreemiküpsisest viskas minul vähemasti suht kiirelt üle

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen proovinud kreemiküpsise ja maasikamaitselist, kreemiküpsise oli suht rõveda iirisetaolise maitsega aga maasika oma on täitsa hea juua, kasutan seniajani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvel jõin Rocky Road kokse...ja kuskil peale poole purgi tarvitamist viskas maitse nii kopa ette, et ostsin Whey Lemon Superi (tai kane).

Aga ta on väga hea protekas. Maitsetest olen proovinud veel maasikat, mis piimaga päris hea oli. Ise kasutan nüüd pikemat aega FASTi.

Soovitan omale meeldivaim maitse ise proovimise teel leida. Ja minuarust on proteka puhul peamine aminohapete kättesaamine, mitte maitse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×