Jump to content
r2iner

Selg.

Recommended Posts

Kui sa mõtled selle all kitse,siis oleneb see sellest kui tugev on sul selg.Mina tegin alguses ilma,nüüd asetan vahest koguni 50kg kangi turjale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alaselga tehes seljapingil kas on mõtet teha raskusega turjal või mitte?

Igaüks räägib eri juttu, ma ei tea mida uskuda.

Kui ilma raskuseta 8- 10 korraga selg ära ei väsi ,siis on kindlasti mõtet kasutada raskust turjal või ka hoida ketast kätega rinnal, mis on parjalt koormav ja mitte ainult seljale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Ei hakanud uut teemat tegema, aga küsimus kah selja kohta. Mõned aastad tagasi avastati mul mingitlaadi sünnijärgne seljatrauma, mis siis väljendub selles, et mingi selgroolüli on vähe paigast ära (nagu ma aru sain). Kõik algas sellest, et hommikuti ärgates oli selgroog nagu nõelu täis ja alaselg valutas. Nüüd juba pikemat aega jõusaalis käies ja ka kodus võimeldes on asi ikka tunduvalt paremaks läinud ja seljavalu peaaegu kadunud. Mure selles, et valu lööb välja ainult jõusaalis pingil seljaharjutust tehes ja nüüd olen sellest loobunud. Kas on ka mingeid muid spetsiaalharjutusi mida võiks proovida, mis seljalihaseid tugevdaks? Ei tahaks, et selg üldisest arengust maha jääb...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Ei hakanud uut teemat tegema, aga küsimus kah selja kohta. Mõned aastad tagasi avastati mul mingitlaadi sünnijärgne seljatrauma, mis siis väljendub selles, et mingi selgroolüli on vähe paigast ära (nagu ma aru sain). Kõik algas sellest, et hommikuti ärgates oli selgroog nagu nõelu täis ja alaselg valutas. Nüüd juba pikemat aega jõusaalis käies ja ka kodus võimeldes on asi ikka tunduvalt paremaks läinud ja seljavalu peaaegu kadunud. Mure selles, et valu lööb välja ainult jõusaalis pingil seljaharjutust tehes ja nüüd olen sellest loobunud. Kas on ka mingeid muid spetsiaalharjutusi mida võiks proovida, mis seljalihaseid tugevdaks? Ei tahaks, et selg üldisest arengust maha jääb...

Ku kitsel tehes valus on,siis ei olegi midagi eriti soovitada.,kuna minuteada ohutumat harjutust polegi selja jaoks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Ei hakanud uut teemat tegema, aga küsimus kah selja kohta. Mõned aastad tagasi avastati mul mingitlaadi sünnijärgne seljatrauma, mis siis väljendub selles, et mingi selgroolüli on vähe paigast ära (nagu ma aru sain). Kõik algas sellest, et hommikuti ärgates oli selgroog nagu nõelu täis ja alaselg valutas. Nüüd juba pikemat aega jõusaalis käies ja ka kodus võimeldes on asi ikka tunduvalt paremaks läinud ja seljavalu peaaegu kadunud. Mure selles, et valu lööb välja ainult jõusaalis pingil seljaharjutust tehes ja nüüd olen sellest loobunud. Kas on ka mingeid muid spetsiaalharjutusi mida võiks proovida, mis seljalihaseid tugevdaks? Ei tahaks, et selg üldisest arengust maha jääb...

http://www.myfit.ca/exercisedatabase/images/backext.gif

v6id ka teha seda harjutust kaed kylgedel ja jalad koos (maast lahti mitte t6stmatta) ja hakkad rinda maast lahti t6stma, Vaga hea ala selja harjutus, m6ne nadala möödudes v6id k6hu alla mingi k6rgenduse lisada, kui tummed et lamedal pinnal on OK!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Ei hakanud uut teemat tegema, aga küsimus kah selja kohta. Mõned aastad tagasi avastati mul mingitlaadi sünnijärgne seljatrauma, mis siis väljendub selles, et mingi selgroolüli on vähe paigast ära (nagu ma aru sain). Kõik algas sellest, et hommikuti ärgates oli selgroog nagu nõelu täis ja alaselg valutas. Nüüd juba pikemat aega jõusaalis käies ja ka kodus võimeldes on asi ikka tunduvalt paremaks läinud ja seljavalu peaaegu kadunud. Mure selles, et valu lööb välja ainult jõusaalis pingil seljaharjutust tehes ja nüüd olen sellest loobunud. Kas on ka mingeid muid spetsiaalharjutusi mida võiks proovida, mis seljalihaseid tugevdaks? Ei tahaks, et selg üldisest arengust maha jääb...

ma ei saa aru

kas sul on ainult 1 harjutust tehes seljavalu? kui nii, siis ära tee seda

soovitan sul internetist otsida ravivõimlemise kohta pilte, tehakse raskusteta, kuid tugevdavad selga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×