Jump to content
Kaval

Kui suur peaks oelma?

Recommended Posts

Selline küsimus, et olen 20 aastane, kaalun hetkel 81,5 kilo... käin vast 4-5 korda jõusaalis ja tahaks teada kui suur peax mu päevane kaloraax umbkaudu olema, kui soovin lihasmassi suurendada... valku söön piisavalt, kuid nende süsikad ja rasvad... et kui suur peax olema mu päevane kaloraax siis.... mitte et ma kohe metsikult ja maximaalselt tahan kasvatada seda lihast koos suurema hulga rasvaga... aga palju peax olema enam vähem? kes ise on sellises kaalus umbes kui suur teil on?

Suured tänud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus, et olen 20 aastane, kaalun hetkel 81,5 kilo... käin vast 4-5 korda jõusaalis ja tahaks teada kui suur peax mu päevane kaloraax umbkaudu olema, kui soovin lihasmassi suurendada... valku söön piisavalt, kuid nende süsikad ja rasvad... et kui suur peax olema mu päevane kaloraax siis.... mitte et ma kohe metsikult ja maximaalselt tahan kasvatada seda lihast koos suurema hulga rasvaga... aga palju peax olema enam vähem? kes ise on sellises kaalus umbes kui suur teil on?

Suured tänud...

Miinimum 40 kcal ühe kehakilogrammi kohta, seega 3300 kcal aga see on ka üsna individuaalne. Kõik oleneb sinu füüsilisest tegevusest päeva jooksul jne. Valku umbes 160 grammi, rasva miinimum 80 grammi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sorry jah ise kah vaatasin nüüd pealkirja:D

aga muidu nagu aktiivsus väga suur pole päeva jooksul... et kooli ja koju muud erilist ei midagi ja siis jõusaali trenn, sinna kah autoga või bussiga... et jah... umbes et 3300 olex umbes üldiselt? saan aru jah et väga individuaalne muidu see...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui suur MILLE JAOKS?

Selle jaoks et võistelda Eesti MV'l kulturismis?

Selle jaoks et naisi sebida?

Selle jaoks, et naabri Mart ei ähvardaks peksa anda?

Kõik sõltub eesmärkidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×