Jump to content
ristokru

Uus rubriik teha!!

Recommended Posts

Ma siin mõtlesin et võiks teha n'iteks siia amazoni veel sellise rubriigi nagu nt. Katsed!!

Seal saaks siis inimesed rääkida mida tarbind ja kuidas on kasvud või midagi muud aidanud :rolleyes:

Ise hakkan varsti proovima kuidas mõjub BSA NITRIX.

Seega keegi kellel selline võim et saaks teha siia mingi uue rubriigi, võiks mõelda.

Või mis teised arvavad?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust pole küll vaja ühe teema pärast teha tervet rubriiki. Võid oma katsetuse kas Toitumise või Kulturismi foorumisse panna.

Raske leida kusagilt postistuste seast, võiks olla ikkagi mingi eraldi nurgake!

Väga hea oleks lugeda mis ained kuidas mõjusid, tuleks ka poe müügile kasuks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raske leida kusagilt postistuste seast, võiks olla ikkagi mingi eraldi nurgake!

Väga hea oleks lugeda mis ained kuidas mõjusid, tuleks ka poe müügile kasuks!

On olemas otsingumootor, kui mingi aine huvitab ja leida ei oska.

Toidulisandite rubriik on selliste katsetuste jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti mõttetu teema ,kõik inimesed on erinevad, mingeid üldistusi on spekuleeriv teha. Mis mõnele hästi mõjub, võib teisele mitte üldse mõigata. Tobe on ju lugeda siit, et näit. Antsule mõjus kreatiin hästi, või Evele maitseb rasvavaba kohupiim. Et uuringut teha, on vaja tohutut distsipliini andmete kogumisel ning kõvasti aega. Muidu on niisama lahmimine. Minu arvamus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina siiski arvan veel, et asja saaks ju ka enda blogis korda ajada.

Blogides on võimalik luua endale erinevaid 'teemasid' nii et - seal peaks asi teoorias täitsa funkima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ainult motiveeriks noori algajaid ostma toidulisandeid! Pealegist, kui keegi on märkimisväärse tulemuse saavutanud ja samas kasutas mingit kreatiini või mis iganes toidulisandit, siis see ilmtingimata ei tähenda, et see toidulisand tegi kõik töö ära- teotahe ja töökus on need, mis määravad ära treeningu tulemuse.

Märgin ära ka, et trenni eesmärk ei ole saada mingiks põkiks toidulisandite abil, vaid tuleb eelkõige tavatoitumisega hakkama saada;nüüd, kui tavatoidust jääb väheks ja inimene tahab asja tõsisemalt kätte võtta- vaat siis on toidulisandid vältimatud.

Mina leian, et see ei ole midagi muud kui reklaam toidulisanditele nagu seda vähe oleks tänapäeval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×