Jump to content
rantel

Tahtmine!

Recommended Posts

Et siis küsiks, et mis on kellelgi stiimul mis aitab tal trenni edasi teha siis kui vahepeal üle viskab.

Kui tihti tuleb seda ette et enam ei taha, ei jaksa, mõte, kas seda trenni on üldse vaja? Ja mis siis oleks abiks kui tulevad sellised mõtted?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

, kui aus olla siis eriti ei tule selliseid mõtteid. see jõusaal nagu haigus (kui pikem paus tuleb, siis sõltuvus kaob.. a muidu mitte)

kui üksi käid, siis jah vb igav natuke jne... kui nii siis soovitan mõni sõber kaasa meelitada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahest tekib küll küsimus,et milleks ma seda teen ja viskab üle...ent väga väga harva!

Siis mõtlen.et olen juba nii kaua vaeva näinud ja ei saa seda enam käest lasta ja peab edasi treenima. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui kopa ette viskab siis võta vaba nädal, see võib olla keha viis näitamiseks, et vajad puhkust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No sellist probleemi ei ole et ei jaksa :rolleyes:

Nüüd küll natuke aega puhkasin ja alustan uuesti vaikselt. Oma kavaga (proovieesmärgil).

Aga jah, selles suhtes on küll et üksi on igavam natuke käia... ja näiteks kui on asi jooksmises, näiteks kui võtan kellegi kaasa siis kuidagi jaksan palju rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On stiimul:oma 3,5 aasta tagune pilt.Kui midagi teha ei viitsi või vastupidi,tahaks süüa midagi liigset,siis piisab pilgust tüübile tol pildil ...

ja kõik taas O.K., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jaajaa kõik õige. Endal oli ka see, tuleb rohkem puhata ja magada, lõõgastuda vahepeal. Kava vahetus tuleb kindlasti kasuks ja ka näiteks nädalane puhkus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no treeninghuvi kadumine on ületreeningu üks sümptomeid :rolleyes: aga asi ei pruugi selles olla. Igal kulturistil tuleb hetki kus ollakse mingil hetkel nö. tupikus ja selleks on ma treeningu mitmekesistamine jms :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal ka praegu selline tahtmatus peal. Kuigi päeva alguses on hull tahtmine rauda kangutada, aga siis kui trenni hakkan minema kaob see ära ja hakkan mõtlema, et ei viitsi minna. Alles nädal aega tagasi oli 2 nädalane paus nii, et puhkuses ei saa asi olla.Pigem arvan ma, et probleem on treeningpartneri puudumises, kes veel kaks kuud tagasi olemas oli.Siis oli ka tahtmine :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis küsiks, et mis on kellelgi stiimul mis aitab tal trenni edasi teha siis kui vahepeal üle viskab.

Kui tihti tuleb seda ette et enam ei taha, ei jaksa, mõte, kas seda trenni on üldse vaja? Ja mis siis oleks abiks kui tulevad sellised mõtted?

Minu stiimul on Joker loomulikult! Tema on mu treeningpartner ja treener ning teda ma usaldan iga kell. Viilimine jääb ära, kuna seda lihtsalt ei lubata. Päeval töö juures vahel on küll jube väsimus ja hea meelega keeraks hoopis magama, aga koju jõudes ei lasta mõttessegi tulla, et me nüüd täna ei viitsi minna- sest see on meeldiv ja ka kohustuslik osa meie igapäevast. Rutiiniks juba kujunenud: trenni, poodi süüa ostma ja koju. Pigem vabal päeval on imelik olla, sest midagi on väga puudu :rolleyes:

Huvi trenni vastu aitab ülal hoida ka tutvusringkond, kes tegeleb sama alaga--kokku saades arutatakse üksteise käekäiku, trenne, söömist jne. Loomulik osa meie elust.

Kunagi üksi treenides oli muidugi kriise ka, kuna ma ei teadnud, kas ma teen asju õieti ja mida ma üldse saavutada tahan. Samas "süümekad" olid kiired tekkima ja trenni ma läksin ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi käisime sõbraga koos trennis see oligi stiimul ... nüüd aga käin hommikul jõusaalis ja stiimul ongi see et ärkan kell 5.50 üles .... mida ma muud kodus ikka teen kui lähen jõusaali :rolleyes: ... nagu et kui kell on helisenud ja olen üleval siis lähen ka ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kopa ette viskab, siis võtan pausi või lihtsalt koormust alla ja üritan rohkem väljas käija(vaheldust leida rutiinile). Arvatavasti on see miski rutiini teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×