Jump to content
Planmeca

Spordijoogid jn

Recommended Posts

Suurtel soovidel muudan teksti, natuke kahtlane see tõesti oli :)

Põhimõtteliselt kui tarvitada igasuguseid pulbreid ja lihast kiiremini arendavaid asju areneb lihas kiiremini, aga kui jätad treeningule väikse vahe sisse ntx 1 kuu siis muutuvad lihased väga nõrgaks.. Kui teha looduslikult trenni (ilma keemiata) peavad lihased kauem vastu.. Kas keegi saab sellest jutust midagi aru ;)?? Tahan lihtsalt teada, et kas tasub tarvitada selliseid aineid treeningu ajal või mitte? Ma suht algaja ja ei tea asjast midagi.. Lihtsalt uudishimu ;)

Muudetud kasutaja Planmeca poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks, Mida sa pead silmas sõna all keemia?

Kõik,mis pole looduslik!Arvan,et peab silmas kõiki toidulisandeid.

Ise arvan nii,et peale proteiini tarbimist küll midagi ära ei kao!Ta on ju samamoodi valk,nagu valk ikka.Teistmoodi on aga lood kreatiini ja teiste "imevahenditega".Seal võib hiljem peegli ette minnes nägu kurvaks muutuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole ikka nii,et kui lõpetad nende toidulisandite,mida sina keemiaks pead,tarvitamise,läheb lihas väiksemaks.Kui sa muidugi edasi treenid.Lihas jääb alles,kui näiteks kreatiini tarvitamise lõpetamisel viiakse osa lihases olevast veest organismis välja,siis valk jääb ikka alles,sest seda ei viida välja ja ei lagundada.Hormoonide puhul on asi teisiti:peale kuuri on loomulik kehakaalu ja ka jõu mõningane langus.Nii,et ära karda toidulisandeid kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Keemia"-valk aitab sul paremini treeningust taastuda ja aitab kaasa lihase arenemisele, õiget toitumist aga see ei asenda ja nad pole mingid imerohud. Kui sa regulaarselt trenni teed, siis ei kao sul midagi ära, ka siis kui mõned nädalad vahele jätad. Kuid see teema on väga suur teema, ja siin foorumis on ka seda palju käsitletud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhilised mida sa tarvitad on kreatiin ja proteiin ja need on nagu nii toitudes sees aind väisemates kogustes.

Enne kui tarvitama akkad enne tee endale korralik põhi alla :)

Muudetud kasutaja madis220 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pärast kolme kuud treeningut tuleks hakata kreatiini tarvitama...nii öeldi mulle.

rofl

targad mehed

"tuleks" lausa

sul pole sellest s----gi kasu kui sa ei tea, kuidas õigesti trenni teha ja toituda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kes seda siis ütles ..... kas mõni sõber kellel samapalju kogemust kui sul ? .... et igast inimesi ka ei ole mõtet uskuda ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellist kindlat aega pole olemas kui "pead" hakkama kreatiini sööma .... algul teed trenni ja üritad treening ja toitumiskavad korda saada .... kõige parem kui tellid.... arvan et enne aastat pole sul vaja pulbreid mekkida kuid samas see on tunnetuse asi ..... tunnetama pead siis nii et teed trenni ja kui mingi hetk märkad et enam ei arene ... siis vaatad üle milles asi võib olla trennis või toitumises ... toitumise kohta mõtled veel millest puudu võiks olla ... siis esimesena hakatakse vist tavaliselt proteiini võtma ja alles pärast seda kui proteiinist ka väheseks jääb siis võid võtte kreatiini ... kuid siin on jälle see et kui enda jaoks teed siis pole üldse vaja pulbrit ... kui esinema hakkad siis mingi aja möödudes võtad pulbrit juurde ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma kirjutasin, et pead hakkama? Ma kirjutasin, et kui inimene tahaks hakata võtma, siis tuleks seda teha vähemalt 3 kuud peale treeningu algust.

Aga kui sa tead paremini siis ok...ma ytlesin ainult seda, mida kuulsin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ranni kirjutas: Pärast kolme kuud treeningut tuleks hakata kreatiini tarvitama...nii öeldi mulle.

Öelda võib igasugu asju, tavaliselt on need kõige "targemad" õpetajad ise suht võhikud.

Sa võid ennast peale kolme kuud süstima ka hakata, kuid mina soovitaks enne igasugu

lisandite tarvitama hakkamist 1x100 rinnalt ära teha. Ise võtan praegu kreatiini ja

proteiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ranni kirjutas: Pärast kolme kuud treeningut tuleks hakata kreatiini tarvitama...nii öeldi mulle.

Öelda võib igasugu asju, tavaliselt on need kõige "targemad" õpetajad ise suht võhikud.

Sa võid ennast peale kolme kuud süstima ka hakata, kuid mina soovitaks enne igasugu

lisandite tarvitama hakkamist 1x100 rinnalt ära teha. Ise võtan praegu kreatiini ja

proteiini.

Mis see 1x100kg mingi näitaja on?Mõni mees tuleb saali ja surub kohe ära.See ikka nii individuaalne asi.ISe lähen ainult siis mõne lisandi järgi,kui areng tõsiselt maha jäänud ja ei ole suutnud muust abi leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No neid mehi ikka väga-väga vähe on, kes ilma treeninguta 100 ära suruvad, usu mind. Mu jutu mõte pole niivõrd kilodes kinni, vaid point on selles, et mitmel pool saalides olen näinud selliseid 20cm biitsuga imemehi(kes kolmandat korda jõusaalis on, omamata lihtsamaidki algtõdesid trennist ja toitumisest) endale igasugu šheike sisse kallamas. Enne tuleks ikka selgeks teha, mis jõusaalis üldse tehakse, mitte hakata kohe lisandeid sisse kühveldama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arusaam kreatiinist on selline, et kui ikka enne trenni teinud ei ole, siis ei ole mõtet kohe seda näost sisse ajama hakata. Tuleks enne ikka minisugunegi vorm saavutada. alustada kasvõi alguses valgu jookidega ja siis hiljem kui ise tunned et areng ei ole enam nii kiire kui enne, siis hakata krestiini poole vaatama:D :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×