Jump to content
s22ks

Kõige parem spordijook trenni ajal joomiseks?=)

Recommended Posts

ja mina saadan vastu karbi Spartakiaadi (150 eeku vist oli kilose karbi hind). :lol:

150? Tartus Salutarises kui viimati nägin oli 100. Ise ostan veel odavamalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige parem spordijook trenni ajal tarbimiseks on konkurentsitult tavaline vesi. Sellist arvamust on avaldanud Mihkel Zilmer, meditsiinilise biokeemia professor. Usutavasti siinsed gurud teda muidugi ei tunnusta ja ajavad oma fatburneri tantrat edasi:)

Peale trenni ei tee spordijook paha:)

Muudetud kasutaja paprica poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu patenteeritud trennijook koosneb 0.5l värskast, lahustuvast c-vitamiini (1000mg) tabletist ja poolest lahustuvast aspiriinitabletist.

Kui soovid maohaavasid, siis kasuta julgelt aspiriini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parem spordijook trenni ajal tarbimiseks on konkurentsitult tavaline vesi. Sellist arvamust on avaldanud Mihkel Zilmer, meditsiinilise biokeemia professor. Usutavasti siinsed gurud teda muidugi ei tunnusta ja ajavad oma fatburneri tantrat edasi:)

Peale trenni ei tee spordijook paha:)

Ma tahaks teada kuidas Zilmer oma arvamust põhjendab, kui peaaegu terve spordimaailm usub seda teadusinfot, mis ütleb, et pikema pingutuse ajal lahjakonsentratsioonilise süsivesikujoogi joomine (ja uuema info kohaselt võib seal ka PISUT valku olla) vähendab väsimust ning kiirendab taastumist.

See öeldud, ma usun, et Zilmer on väga tark mees ja ma TÕESTI tahaks teada kuidas ta seda põhjendab... (kui mitte enne siis kevadel küsin:) Tema raamat "Normaalne söömine" on normaalsele inimesele väga hea alguspunkt, kust oma söömist reguleerima hakata.

maryjane - ei kahtle - aga sellisel juhul on Spartakiaadi "kommertshind" ikka väga suure juurdehindlusega :lol:

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tahaks teada kuidas Zilmer oma arvamust põhjendab, kui peaaegu terve spordimaailm usub seda teadusinfot, mis ütleb, et pikema pingutuse ajal lahjakonsentratsioonilise süsivesikujoogi joomine (ja uuema info kohaselt võib seal ka PISUT valku olla) vähendab väsimust ning kiirendab taastumist.

See öeldud, ma usun, et Zilmer on väga tark mees ja ma TÕESTI tahaks teada kuidas ta seda põhjendab... (kui mitte enne siis kevadel küsin:) Tema raamat "Normaalne söömine" on normaalsele inimesele väga hea alguspunkt, kust oma söömist reguleerima hakata.

maryjane - ei kahtle - aga sellisel juhul on Spartakiaadi "kommertshind" ikka väga suure juurdehindlusega :lol:

Süsivesikud spordijookides soodustavad hambakaariese teket ja trenni ajal sa jood lonkshaaval spordijooki iga 5-10 min tagant.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kas see kaaries on siis väga hullude tagajärgedega kui inimene hommikul ja õhtul hambaid peseb ? .... niisama huvitab ... ise joon tavalist vett trenni ajal ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Süsivesikud spordijookides soodustavad hambakaariese teket ja trenni ajal sa jood lonkshaaval spordijooki iga 5-10 min tagant.

Siis tuleb trenni minna kahe pudeliga. Ühes spordijook ja teises vesi. Rüüpad spordijooki ja laksad lonksu vett peale, loputades samal ajal hambaid :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Süsivesikud spordijookides soodustavad hambakaariese teket ja trenni ajal sa jood lonkshaaval spordijooki iga 5-10 min tagant.

Selline trennikoormus ja selline sport on üldse tervisele kahjulik, nii et see kaarieseoht on nohu :lol: Pealegi on mind konkreetselt õnnistatud erakordselt tugevate hammastega.

Mõtlen kas Zilmeri põhjus oli tõesti hammastes...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline trennikoormus ja selline sport on üldse tervisele kahjulik, nii et see kaarieseoht on nohu :rolleyes: Pealegi on mind konkreetselt õnnistatud erakordselt tugevate hammastega.

Mõtlen kas Zilmeri põhjus oli tõesti hammastes...

Mõtlen ise kah ja igatahes kahtlen. Vaealt, et Zilmer arutleks umbes nii, et: Jah treeningu efektiivsuse seisukohast on parem muidugi spordijook, aga vot kuradi kaaries ... nii et mehed jooge ikka vett. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina joon puhast vett ja kui hakkab tulema väsimus,võtan luskitäie dekstroosi,vähendab väsimust omajagu.Kui väsimus jälle kallale tuleb,siis võtan veel lusikatäie.Ja alati joon sellele lusikale ojtralt vett peale.Muidu kulub trennis1,5-2 liitrit vett.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isostar - artic - spartakiaad jne jne - vahed on üsna minimaalsed...

Täitsa nõus. Ega see Spartakiaad mingi imejook pole. Ise mäletan seda juba enam kui kümne aasta tagusest ajast, arcticud-isostarid-gatoraded on ilmselt rohkem state-of-art.

Ise passin juba pikemat aega peale, millal Gatorade Endurance Formula Eestis müügile tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×