Jump to content
splint

käed "surevad" öösel

Recommended Posts

Mul surevad ka. Õlad jäävad samuti pinge alla ja on hommikuti valusad. Vältimiseks üritan selili magama jääda, kuid une pealt keeran end ikkgi küljele. Viimasel ajal on siiski järjepidev selili magamise harjutamine tulemusi andma hakanud ja olukord on paranenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täpselt sama jama, et käed surevad, kuid siiski ei saaks väita, et see päeval trenni tegemist segaks. aga huvitav, et öösel tuleb tihtilugu "käte suremise" peale üles ärgata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sel võib olla mitmeid põhjusi, üsna tõenäoline on antud kehaosa ületreening. Teiseks kindlasti tuleks tarbida lisaks vitamiine ja mineraalaineid. Osad kulturistid (proffid) magavad külili olles pehme padi jalge vahel, kuna muidu üks jalg surub teisel jalal veeni kinni ja selle tagajärjel sureb jalg ära. Lihaskrampide peamiseks põhjuseks on nt. magneesiumi puudus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul nagu astorsil:tõused öösel üles ja kätt nigu polekski-oci kohe taga, päevaks aga no problems. Külili või mitte ei mängi minu puhul rolli aga üldiselt on "reegel" et magades käed üle pea- on nad "surnd". Krampidega tegu pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

no logish kui käsi jääb nt. keha või pea alla, siis veri ei käi ju ringi. proovi ilma padjata magada, siis eriti ei kipu küll külili.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei peagi jääma ei pea ega keha alla- käed on lihcalt, vabalt ülepea (padjaga/ilma) ja ikka "surevad". Samuti ei loe kas külili või mitte. HELP !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käte öine suremine on näiteks liigse arvuti kasutamise tagajärg, vähemalt nii õpetati koolis (ka siin kirjutatakse midagi: http://www.arvutiweb.ee/seadmed/ergonoomia...20_syndroom.htm ) mul juhtus seda eriti just suvel, kui trenni tegin vähem niiet ma usun seda arvuti põhjust :( samas juhtus mõlema käega, mitte ainult sellega mis hiirt hoiab. mudugi võiks ju mõelda et ka trennist saaks käele sarnast effekti tekitada. kuid kas see "ära suremise" tunne pole mitte põhjustatud närvidele rõhumisest (mitte veenidega seotud) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma syndin häkker ja arvuti taga lasen enamuse omast päevast - siiamaani ei sure muffigi kuskilt käsi ära (olgu siis 12 tundi või 24 tundi puldis) =o]

Samas ma jõudu kah nigu ei tee, tinunnin nädalavahetusel ringi ja olen niisama aktiivne sass.

Nii et kui käsi sureb siis jäte see jõukas rygamine maha ja probleem lahendatud.

Ja veel yks mõttetera - kui ei ole surmatõbi, siis saab ikka viinast abi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noh, on ju teada suitsetamine põhjustab kopsuvähki. aga kõik suitsetajad ei sure/jää ometigi ju sellesse. seega sa ei eelda ometi et kõik inimesed on täpselt nagu sina ja et neil ei põhjusta arvuti käte "suremist". see ikkagi suhteliselt tõestatud et põhjustab. iseasi kui paljud siinsetest inimestest nii suured arvutifriigid on :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul käsi kogu aeg valutab selle pärast. krt päevast-päeva mingi valu. selle pärast ma otsustasin, et jätan trenni tegemise. veel ei tea kui kauaks, ehk igaveseks. ei taha päris sandiks ka jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×