Jump to content
Kaval

Whey3 või No1 ?

Recommended Posts

Kumba eelistaksite kas Tai Kane no1 või Fasti whey3 ? endal sai just hera 80 otsa ja neid kumbagi pole veel proovinud, ei tea kumba soetada.... whey3 nagu ainult vadak aga no1 vadak ja kollageenvalk.... kumma valiksite? eesmärgiks lihasmassi suurendamine...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kumba eelistaksite kas Tai Kane no1 või Fasti whey3 ? endal sai just hera 80 otsa ja neid kumbagi pole veel proovinud, ei tea kumba soetada.... whey3 nagu ainult vadak aga no1 vadak ja kollageenvalk.... kumma valiksite? eesmärgiks lihasmassi suurendamine...

Osta whey gold standard parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jällegi, jap ma võtan seda mis paremini mõjub, aga kuna ma kumbagi enne pole proovind, siis küsin kumba eelistataksite teie... võtaksite whey3 või no1 ja nende vahel valin sest just selles hinnas soovin ja nad on mõlemad sama hinnaga.... et kumma valiksite? kas vadakuvalgu segu või siis vada ja kollageen ?

Äitähh :angry:

Veel parem ku olete ühte või mõlemat nendest proovind...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ainult proteiini peal väljas, siis kärab minu arust väga hästi ka Americani Pro Whey ... natuke rasva on ka sees, aga what the hell, see ei tohiks küll heidutav kogus olla. Seguneb hästi, maitseb normaalselt - mida elult veel tahta. 100g peale 75g proteiini on ka jumalast bueno ja tavaline. 155.- krooni ja ei tunne veremaiku iga kotikese ostmisel... saab selle ülejäänud 200-300 krontsa eest ju ka normaalse glutamiini vajadusel ostetud, on rohkem ikka kui valgukotikeses :angry: mõned artiklid julgevad ka väita, et glutamiin on suht platsebo efektiga rohkem kui praktilise väärtusega. Eks iga mees otsusta ise :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oki doki tänx..... soetasin siiski whey3 päeval ära juba... proovin nüüd selle kah... sokolaadi oma kõige parem piimaga... nagu kakao... näm nämmmmmmm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×