Jump to content
Vahue

selja/kõhu peal trampimine

Recommended Posts

Antud küsimus võib tunduda veidi totter või naljakas,kuid küsija suu pihta teatavasti ju ei lööda.Vahetevahel kui ma pikutan,tuleb mu sugulase 16kilone laps kõhu või selja peale hüppama.Ja hüppamine ei ole just kõige süütum.Tekkiski huvi,et kui kasulik/kahjulik selline selja-kõhu peal trampimine on?Isegi selline massaazi liik on olemas.Samuti olen kusagilt kuulnud,et seljas trampimine pidavat lõõgastav olema.Mida TEADJAMAD asjast arvavad-on tegu mingi mõttetusega,mis pigem on kahjulik kui kasulik või on sellisel "massaazil" häid omadusi ka.Vastused võiksid olla sisukad,pubekate targutamisi kuulda ei taha.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda kindlasti.Masseerija amet nõuab ikkagi mingeid spetsiifilisi teadmisi.Muidu võiks kasvõi mu väike sugulanegi massaaziteenuseid pakkuma hakata B) Samas tekib küsimus,et mis paganama jooni jalgadega trampides läbi võtad.Või on neil kogu jalgade liikumine ette määratud?

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Idamaadest tuntud massazis jalgadega on jalgade liikumisel kindel järjekord,koht ja kujund...niisama tallumine(veel hullem-hüppamine)võib su selja lõplikult rikkuda.Seda juba kasvõi sellepärast,et hüppamisele reageerid sina lihaste pingutamisega,mida massazi puhul ei tehta...

Ja kõhule ei ronita ka idamaises massaazis jalgadega trampima....kõhu pehme,kaitsmata osa peal hüppamine tekitab kergesti siseorganite vigastusi ja süvalihaste rebendeid.

Nii,et soovitan tõsiselt mõelda tagajärgedele....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures on mõnel pool jõusaaliskäite hulgas levinud selline võte,et üks vend kõnnib teisel selja peal ,aga nii,et selgroo peale ei astu,vaid kõnnib selgroo äärest.Igal juhul olen iseda proovinud ja tasub tõdeda,et tulemus ületab igasugused ootused,kui oligi seljas mingi imelik tunne enne seda,selg kange või pisut paigast ära,siis pärast seda selga nagu ei tunnekski,nii hea on olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan , et päris hüppamine seal seljas head ei tee,aga kui laps pole liiga raske ja nö. sõtkub seljal siis ma ei tea , et see midagi halba teeks,Sest mäletan kui väike olin,lasi ema mul kogu aeg seljal olla jalagadega.See võttis näiteks peavalu ära.Oli see siis nüüd tark tegu või mitte,aga elab siiamaani ja mingeid siseorganite vigastusi tal ei tulnud.Praegu ma enam talle seljapeale jalgadega igaks juhuks ei roni..muidu lömastaks ta ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks peab vaatama jahh et see trampija oleks pisem poiss või tüdruk kui ise oled .... muidu olen näinud ka kuidas seda tehakse ... ise proovinud pole ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei usu et 16kg inimese seljas trampimas ei tohiks küll midagi halba teha peaasi et kaela peal trampima ei hakka. Mõnesmõttes on see hea kuna väiksed naksud mis vahest kostuvad tulenevad sellest et selgroolülid lähevad paika ja ei pea spets arsti juures käima. :):unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei usu et 16kg inimese seljas trampimas ei tohiks küll midagi halba teha peaasi et kaela peal trampima ei hakka. Mõnesmõttes on see hea kuna väiksed naksud mis vahest kostuvad tulenevad sellest et selgroolülid lähevad paika ja ei pea spets arsti juures käima. :):unsure:

pole küll arstiteaduse tudeng kuid kas pole nii et kui lülid on paigast ära siis on "ebamugav" et nagu lülide sees jookseb seljaaju ja kui lülid on paigast siis surub närvile või veel hullem lõikab või murrab närvi ja see peaks olema suht piinavalt "ebameeldiv" ja kui sellise tegevusega lülid paika lähevad siis peaksid nad samasuguse tegevusega ka paigast ära minema ....

arvan et lõlid küll kusagile ei liigu .. pigem on see tugev lihase mudimine ... et lihtsalt pingeid maandav ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vahe on ikka sees kas 16kg-ne laps või 160kg-ne kulturist.

Ma kujutan ette et kui Coleman selja ära trambiks olek ikka suht p**tsis :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noo ma ei tea kas see trampimise peale läheb aga ma teen saalis siukest harjutust :unsure:

et teen soojenduseks masinal näiteks 40 kõhulihast kerge raskusega ja siis lükkan jalad seinaäärde ja heidan sellili ja igakord kui teen 1 kõhulihase ära tuleb astub mu sõber mulle kõhulihastele umbes 2 sekundiks ja ma hoian neid pingul nii umbes 20 korda ja 3 seeriat ja see aitas täiega kõhulihaste arengule:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×