Jump to content
matti

Kreatiini abivahendid

Recommended Posts

On kindel plaan hakata kreatiini manustama.Mul aga tekkis küsimus.Kas on ka vahet millist monosahariidi selle juurde tarvitad.Kas dekstroos,fruktoos jne.Keemiliselt pole neil märkimisväärset vahet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on neil ka mingi suguts vahet ka või?Tundub,et dekstroos on kiirem kui seda on fruktoos,samuti on fruktoos kolm korda magusam ja seetõttu saab lahus liiga magus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodetavasti ikka oled vähemalt aasta-kaks korralikult treeninud ja hea põhja alla saanud ning areng on nüüd liiga aeglaseks muutunud? Sest muidu nagu pole mõtet kreatiini võtta minu arust, lihased lähevad vett täis ja pärast kui tarbimise lõpetad, siis see vesi läheb sealt jälle ära. Loomulikult lihaste "loomulik" kasv jääb ikka alles. Olen nagu lugenud, et tavaliselt võetakse dekstroosiga. Ise ma enne järgmise (kohe varsti algava) aasta lõppu kindlast ei plaani seda kasutama hakata, kui siiski. ;) Mõnda pidi ka närvilisemaks/vägivaldsemaks tegema see aine, suhteliselt karmivõitu kraam tundub, pole loomulikult keelatud aine, aga suhteliselt viimane piir veel.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodetavasti ikka oled vähemalt aasta-kaks korralikult treeninud ja hea põhja alla saanud ning areng on nüüd liiga aeglaseks muutunud? Sest muidu nagu pole mõtet kreatiini võtta minu arust, lihased lähevad vett täis ja pärast kui tarbimise lõpetad, siis see vesi läheb sealt jälle ära. Loomulikult lihaste "loomulik" kasv jääb ikka alles. Olen nagu lugenud, et tavaliselt võetakse dekstroosiga. Ise ma enne järgmise (kohe varsti algava) aasta lõppu kindlast ei plaani seda kasutama hakata, kui siiski. ;) Mõnda pidi ka närvilisemaks/vägivaldsemaks tegema see aine, suhteliselt karmivõitu kraam tundub, pole loomulikult keelatud aine, aga suhteliselt viimane piir veel.

Loodetavasti on poiss vähemalt paar korda jõusaalis käinud...

Viimasel ajal on mood kohe lisandite kallale minna.

irw... ma ei usu et kreatiin kedagi närviliseks teeb... :P

kui just ku*ehäda ei ole ja ei ole võimalik wc-sse minna.

Paljudele kreatiin näiteks üldse ei mõju.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis olen käinud küll ja küll.Iseenesest polekski vajadust seda võtta,areneb niigi.Aga ma mõtlesin,et võiks seda kiirendada.Imelik on see,et kui olen seda võtma hakanud,siis on vahest nii,et ärkad öösel üles ja kõht on jube tühi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaalis olen käinud küll ja küll.Iseenesest polekski vajadust seda võtta,areneb niigi.Aga ma mõtlesin,et võiks seda kiirendada.Imelik on see,et kui olen seda võtma hakanud,siis on vahest nii,et ärkad öösel üles ja kõht on jube tühi.

No milleks siis manustada kui tunned, et arened niigi aga kui rikas tüüp mis teha, nagu ka TANK juba ütles enamustel ikkagi tänapäeva mood ise ei teagi mida tahetakse aga peaasi, et tarbiks ja siis loodetakse selle abil saada suureks ja tugevaks aga ega see toidulisand mingi imepulber pole ok ok see selleks aga proovi äkki enne magama minekut söömist nt.kohupiim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No milleks siis manustada kui tunned, et arened niigi aga kui rikas tüüp mis teha, nagu ka TANK juba ütles enamustel ikkagi tänapäeva mood ise ei teagi mida tahetakse aga peaasi, et tarbiks ja siis loodetakse selle abil saada suureks ja tugevaks aga ega see toidulisand mingi imepulber pole ok ok see selleks aga proovi äkki enne magama minekut söömist nt.kohupiim.

Proovitud,ei aita ka enne ööd söömine,ikka tõusen üles näljaga.Tahan saada kiiremini tugevaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaalis olen käinud küll ja küll.Iseenesest polekski vajadust seda võtta,areneb niigi.Aga ma mõtlesin,et võiks seda kiirendada.Imelik on see,et kui olen seda võtma hakanud,siis on vahest nii,et ärkad öösel üles ja kõht on jube tühi.

Midagi pole imelikku... Mul on kah nii et massi ajal söön öösel 1-2 korda... ja siis kilod tulevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise mõtlesin kas võtan kreatiini või siis miskit tugevamat,aga valisin ikkagi kreatiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sööd kylamees ?

Midagi kergelt rasvast, mis seedib kauem.

Kodujuust hapukoorega või juust, või sink/vorst vms.

Koksi on küll mugavam ja kiirem tarbida öösel aga see hakkab kõhus loksuma ja ei ole nii hea.

Nandroloon,metanndienoon jne.. :unsure:

Oot kui palju sul staazi jõusaaliga on?

Ja mis su enda parameetrid on?

Pikkus? kaal? surumine? kükk?

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Midagi kergelt rasvast, mis seedib kauem.

Kodujuust hapukoorega või juust, või sink/vorst vms.

Koksi on küll mugavam ja kiirem tarbida öösel aga see hakkab kõhus loksuma ja ei ole nii hea.

Oot kui palju sul staazi jõusaaliga on?

Ja mis su enda parameetrid on?

Pikkus? kaal? surumine? kükk?

Pikkus 182,kaal 93 kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pikkus 182,kaal 93 kilo.

No suht soliidne aga see ei ütle üksi veel midagi.

kaua jõusaalis oled käinud?

Palju rinnalt surud?

Ja kui suure raskusega kükke ja jõutõmmet teed? (kui üldse teed)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No suht soliidne aga see ei ütle üksi veel midagi.

kaua jõusaalis oled käinud?

Palju rinnalt surud?

Ja kui suure raskusega kükke ja jõutõmmet teed? (kui üldse teed)

Rinnalt tuleb ehk nii 120o,tõmban 200-210,turjal kükki ei tee,teen rinnal ,maks. peaks olema 135.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinnalt tuleb ehk nii 120o,tõmban 200-210,turjal kükki ei tee,teen rinnal ,maks. peaks olema 135.

Tegelt mulle needsamad tõsted eriti ei meeldigi ja seetõttu polle ka tulemused eriti head.Pigem meeldivad mulle igasugu kivi ja palgi tõstmised ja kandmised,nendel alades olen palju parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×