Jump to content
Nab

Kas sellise kavaga saab asja?

Recommended Posts

Tere!

Kuna olen algaja on mul paar küsimust.

Et kas sellise treening kavaga saab asja?

Ma arvan ,et võibolla peaks tegema midagi kergemat ,sest korralikult trenni teind ja

jõusaalis käind olen umbes

kuu ainult. Ja vanust on kaa vähe.

Muidu käin iga päeav maadlustrennis ,neljapäeval on kergejõustik ja jõusaal kaa.

Seda treening kava teeksin siis kodus. Kodus on mul: Chest Expander, Power Twister,

Hand Grips, hüpenöör,

reguleeritav Hantel ja kangi saaks kaa tõsta. Selline küsimus veel ,et kas ma peaksin peale

jõusaali kaa kodus treenima? ;)

Ette tänades.

E: Biitseps, Selg, Kõht

T: Jalad, Alaselg, Säär

K: vaba

N: Rind, Triitseps, kõht

R: Käsivars, Õlg

L,P: Vaba

Iga lihasgruppi kohta 4 harjutust

Vanust 13 pikkus 161 kaal 53

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päris julm koormus

kodus pole kindlasti mõtet teha

alguses võid isegi proovida, äkki on 2 jõusaalipäeva nädalas parem, muidu ehk liiga suur koormus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E: Biitseps, Selg, Kõht

T: Jalad, Alaselg, Säär

K: vaba

N: Rind, Triitseps, kõht

R: Käsivars, Õlg

L,P: Vaba

Iga lihasgruppi kohta 4 harjutust

Vanust 13 pikkus 161 kaal 53

Ses suhtes on tõsi küll, et koormus algaja jaoks on veits suur ja ei soovitaks kodus nii väga ka tõmmelda, jõusaalis ikka parem.

Jaotus on isegi enamvähem OK, kui teha esmaspäeval biitseps peale selga (suuremad lihasgrupid tehakse enne, väiksemad pärast).Kuid nüüd see, et iga lihas saab 4 harjutust (oletan, et igat harjutust teed sama arv seeriaid) pole mõttekas, suuremad lihasgrupid saagu rohkem seeriaid kui väiksemad. Täpsemalt siin midagi raske öelda, kui pole täpset kava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
päris julm koormus

kodus pole kindlasti mõtet teha

alguses võid isegi proovida, äkki on 2 jõusaalipäeva nädalas parem, muidu ehk liiga suur koormus

Aga kas siis nii oleks normaalne teha?:

T:Alakeha

N:Ülakeha

ja igapäev aroobset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah, olen eelnevatega nõus, nii noorelt pole mõtet sellise koormusega suruma hakata...kui sa juba niikuinii haadlust teed siis eeldan et te seal vaid ainult tehnikat ei arenda, vaid teete ka yldfyysilist. siis olekski parem lasta mõnda aega oma organismil areneda tehes asju enda keharaskusega.

jõusaal on muidugi hea, kuid raskused sellises eas mõjuvad liigestele suht havlasti, võid tõsiselt ära rikkuda(põlved, õlaliigesed eriti)

Teine asi on see et selline koormus endale võtta, peab olema ka kindle eesmärk, statistika näitab et tehes algul kohe liiga palju kaob see algne trenni tgemeise isu kaa suht kiirelt.

Trenn on hea kui tuleb teha targalt. mitte yle pingutada.

aga edu ikkagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas siis nii oleks normaalne teha?:

T:Alakeha

N:Ülakeha

ja igapäev aroobset.

Soovi korral võid teha ka tihedamalt: E:Ülakeha, T:Alakeha,N:Ülakeha,R:Alakeha

To skip2me: Nabi vanus küll hetkel mingiks takistuseks ei ole, ta on lihtsalt veel vähe treeningud ning koormus võib algaja kohta suur olla. Õigesti treenides (rahuliku tempo ja õige(ohutu) tehnikaga) ei ole tarvis karta. Kuid muidugi oleks väga soovituslik igaks juhuks kontsulteerida ka mõne treeneriga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas see pole siis liiga suur koormus? :unsure:

Oleneb kui kõvasti sa igat lihast treenid. Kui võtta siit 2päeva treeningkava siis ei tohiks see olla probleem ja trennid ka ei veniks ülemäära pikaks aga kui sa hakkad kõiki lihaseid korralikult läbi võtma siis pole enam nii hea.

Kui hakkad tegema 2päeva kava ja jõusaalis käima 4x nädalas siis soovitan varsti (umbes kuu või väheke rohkem) liikuda edasi 4päeva kavani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb kui kõvasti sa igat lihast treenid. Kui võtta siit 2päeva treeningkava siis ei tohiks see olla probleem ja trennid ka ei veniks ülemäära pikaks aga kui sa hakkad kõiki lihaseid korralikult läbi võtma siis pole enam nii hea.

Kui hakkad tegema 2päeva kava ja jõusaalis käima 4x nädalas siis soovitan varsti (umbes kuu või väheke rohkem) liikuda edasi 4päeva kavani.

Tänud Creek ja teised

Ma hakkan sellega treening kavaga nyyd pihta

eks vaatame natukese aja pärast pärast :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×