Jump to content
Shadowdrift

Suvex lihastesse...saaks äkki abi?

Recommended Posts

Millega ma peaxin alustama ,et enda lihasmassi kasvatada. Olen 16 ja 185cm pikk ning kaalun 83 kg. Mll olex vaja rasvast lahti saada ja lihaseid juurde pumbata. Kas 3 päevast nädalas jõusaalis aitax + veel toidulisandid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina arvan et ei le mõtet mingeid lisaaineid kasutada, sest trenn ei ole ainult ained. Mingit toidulisandit pole vaja, sest suveks väga suuri lihaseid ei jõua kasvatada, aga rasva põletada ja reljeefi üldse parandada saab küll, +õige toitumine.

Mina arvan et keskendu rohkem enne sellele et saaksid rasvast lahti, kui lihaseid kohe kasvatama hakkad siis lihtsalt ei paista rasva alt välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina arvan et ei le mõtet mingeid lisaaineid kasutada, sest trenn ei ole ainult ained. Mingit toidulisandit pole vaja, sest suveks väga suuri lihaseid ei jõua kasvatada, aga rasva põletada ja reljeefi üldse parandada saab küll, +õige toitumine.

Mina arvan et keskendu rohkem enne sellele et saaksid rasvast lahti, kui lihaseid kohe kasvatama hakkad siis lihtsalt ei paista rasva alt välja.

Aga rasva põletamiseks on ka mingisugused lisandid mis aitavad neid põletada..kas neid tasub kasutada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esimestel kordadel ei peaks sa mingit toidulisandit kasutama ... joo vett trenni kõrvale .... ja siis pärast trenni võta mingi kohupiim või midagi .... ja isegi teistel ja kolmandatel kordadel pole vaja lisandit .... min poole aasta möödudes hakka pulbrite poole vaatama ... ja tarbima hakka alles siis kui näed et toidust ei saa kõike kätte ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esimestel kordadel ei peaks sa mingit toidulisandit kasutama ... joo vett trenni kõrvale .... ja siis pärast trenni võta mingi kohupiim või midagi .... ja isegi teistel ja kolmandatel kordadel pole vaja lisandit .... min poole aasta möödudes hakka pulbrite poole vaatama ... ja tarbima hakka alles siis kui näed et toidust ei saa kõike kätte ...

eks peab proovima ;) tnx abi eest :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teid tundes tean, et veidigi kärsitult esitatud küsimus tõstab kriitikat esile, aga just sellist tagasisidet ette kujutades, seletasin oma olukorra ära ja alles siis küsisin, et kas minu puhul oleks lisavalgu tarbimine õigustatud. Hästi vormistatud ja küsitud sain vastuse kah hea.. Põhimõtteliselt jah, kui sa pole varem lihaseid arendanud, kindla eesmärgiga, ei ole veel vaja mingit lisavalku, sest alguses läheb kõik väga kiiresti, seda lisandit kasuta kõige varem poole aasta pärast, võta seda kui kiirendust ja alles hiljem kunagi aasta, kahe pärast kasuta seda kreatiini (ma olen kindel et sa mõtled sellest juba praegu, kuid loodad kommentaaridest kinnitust saada. Lisavalk on loomulik, kreatiin aga keerulisem ja annab tulemust kui kasutad seda õigesti.. loomulikult valke tuleb kah õigesti tarbida!) ;):ph34r:

Ma mõtlesin alguses kohe hakata valke ja kretiine kasutama..Sest arvasin ,et nendega saavutab soovitud tulemuse kohe väga kiiresti. aga lugedes natuke üritan praegu ilma nendeta.

Aga millal ma tean ,et keha vajab valke ja muud sellist ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeninguid alustades, pole mõtet kohe joosta lisandite poole, alguses kasvavad lihased väga vabalt ka ilma. Lisandite tarvitamine on algajale nagu raha tuulde viskamine, sest kasu nendest on 0 kuni miinimum. Kõige targem mis sa teha saad on treenida targalt (mitte ületreenida ja treenida kõiki lihasgruppe) ja pöörata erilist tähelepanu oma toitumisele (selle tarvis kasuta otsingut, eriti hea oleks pöörduda mõne proffesionaales treeneri poole).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin alguses kohe hakata valke ja kretiine kasutama..Sest arvasin ,et nendega saavutab soovitud tulemuse kohe väga kiiresti. aga lugedes natuke üritan präegu ilma nendeta.

Aga millal ma tean ,et keha vajab valke ja muud sellist ?

hmmm ega otsest seda õiget aega ei ole .... pead ise oma keha "kuulama" nagu et kui tunned trennis et pole taastunud et ikka veel eelmisest trennist vässu ... siis vaata üle oma magamine ja toitumine ja siis kui tunned et magad piisavalt ja toitumine ka paigas siis võid mõelda lisandite peale. .. hea oleks muidugi kui saaksid mõne proffiga rääkida ... või siis lase endale treening- ning toitumiskava teha ...

Muudetud kasutaja greenu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmmm ega otsest seda õiget aega ei ole .... pead ise oma keha "kuulama" nagu et kui tunned trennis et pole taastunud et ikka veel eelmisest trennist vässu ... siis vaata üle oma magamine ja toitumine ja siis kui tunned et magad piisavalt ja toitumine ka paigas siis võid mõelda lisandite peale. .. hea oleks muidugi kui saaksid mõne proffiga rääkida ... või siis lase endale treening- ning toitumiskava teha ...

Kellel ma saaks lasta koostada omale toitumiskava? Treeningkava peax saama jõusaalist treeneri käest või ka sellest võix abi olla.

http://www.avancia.ee/teenused.php?teenus=...t=treeningkavad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saad mõlemad jõusaali treeneri käest ... kuid ka siit fitnessi lehelt saaksid tellida Oti poolt koostatud kava .... pealehel allpool paremal on see olemas ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav arusaamine on algajatel....

1. kõige tähtsam on hakata lisandeid võtma.

2. siis võiks nati kodus kätekõverdusi ja kõhulihaseid teha.

3. saali et tasu enne minna kui 100kg rinnalt surud.

4. saalis on suured mehed kes istuvad seal hommikust õhtuni ainult selleks et algajate üle naerda kui nad väikeste raskustega trenni teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav arusaamine on algajatel....

1. kõige tähtsam on hakata lisandeid võtma.

2. siis võiks nati kodus kätekõverdusi ja kõhulihaseid teha.

3. saali et tasu enne minna kui 100kg rinnalt surud.

4. saalis on suured mehed kes istuvad seal hommikust õhtuni ainult selleks et algajate üle naerda kui nad väikeste raskustega trenni teevad.

hea lyhike kokkuvöte. ;)...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellel ma saaks lasta koostada omale toitumiskava? Treeningkava peax saama jõusaalist treeneri käest või ka sellest võix abi olla.

http://www.avancia.ee/teenused.php?teenus=...t=treeningkavad

Need on näidiskavad mis ei pruugi sulle üldse sobidagi, lase treeneril endale personaalne kava teha!

häid pühi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhimõtteliselt jah kui sul hetkel on keha suht paigast ära, oled ylekaalus, siis alusta rasva põletamisega, igausugused jooksud ja rattasõit ja aerutamine on vägagi teretulnud, saa kõigepealt postrist lahti ja siis alusta lihasmassi kasvatamisega!

Kui kodus korralikutl toitud sis võid toidulisandid kyll ära unustada, vitamiine ja muud sellist muidugi.

edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhimõtteliselt jah kui sul hetkel on keha suht paigast ära, oled ylekaalus, siis alusta rasva põletamisega, igausugused jooksud ja rattasõit ja aerutamine on vägagi teretulnud, saa kõigepealt postrist lahti ja siis alusta lihasmassi kasvatamisega!

sama hea nõuanne sul kui sa ühes teises teemas andsid. miks ta ei või polstriga lihasmassi kasvatada ja pärast rasva pealt ära põletada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sama hea nõuanne sul kui sa ühes teises teemas andsid. miks ta ei või polstriga lihasmassi kasvatada ja pärast rasva pealt ära põletada?

Aga miks ta peaks seda tahtma? Ma ei näe mingit põhjust, miks keegi, kelle eesmärgiks pole enda ülisuureks pumpamine peaks alustama sellega, et ta teeb puhtalt massi. Esimese otsa saab väga hästi teha nii, et kaotab natuke rasva, saab juurde natuke lihast, saab reljeefsemaks ja saab edasiseks treeninguks põhja alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav lugeda, kidas tüübid algajatele südamele panevad, et nad toidulisandite poole ei vaataks. Kreatiin ja muu selline võiks muidugi jääda edaspidiseks, aga valgupulbri tarvitamises ka algajate puhul ma küll midagi halba ega mõtetut ei näe. Ütlete ju, et valgupulber pole mingi imerohi. Ja tõepolest, ei olegi imerohi vaid lihtsalt kvaliteetne valk, mida on peale trenni tõhus kasutada. Valku, ja seda suuremas koguses kui mittetreenija, vajab ka algaja. Miks siis mitte seda kasutada. Ise hakkasin No.1 kasutama peaaegu algusest alates. Teen šheigi koos rasvavaba piima ja dextroga ja laen peale trenni sisse. Saan vajaliku valgu ja taastan energiavarud. Muuseas ühe tunnustatud treeneri näpunäidete kohaselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×