Jump to content
Maicle

Kangi surumine vs kätekõverdus

Recommended Posts

nurk on teine, seega võin enda peal mitmeaastase kogemusega öelda et kätekõverdus teeb ülemist osa rohkem kui kang

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nurk on teine, seega võin enda peal mitmeaastase kogemusega öelda et kätekõverdus teeb ülemist osa rohkem kui kang

?

K2tek6verdusi on v2ga erinevaid. St nad m6jutavad ka erinevalt lihaseid (samad lihased erineva pinge all...).

Ma nimetaks seda yldarendavaks harjutuseks. Jalad on pinges, selg peab olema tugevalt hoitud jne jne.

Kangi surumisel on seda ka v6imalik rohkem ja v2hem "varastada", kuid ei ole tehniliselt 6ige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah et kätekõverdusi saab mitut moodi teha. Saab teha lihtsalt triitsepseid, kui käed on koos ja saab rinda ka teha mitut moodi, kas siis jalad maas või pingi peal. Rinna puhul siis loomulikult käed laiema haardega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu "kangi" on mitu harjutust, on ka kätekõverdust mitu

ma rääkisin aga kõige tavalisematest

isiklik lemmik oli jalad kõrgemal teha

pole väga kulturistiharjutus, selleks et ainult sellega suurt rinda saada peab tuhat päevas tegema (proovitud)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina võin nii palju öelda et näiteks mul on kätekõvertuste tegemine kõvasti kaasa aidanud rinnalt surumisele.

Kui kunagi surusin rinnalt ja kätekõverdusi ei teinud siis oli areng väiksem, aga kui olen teinud ja proovinud teha kätekõverdusi veel lisaks, siis rinnalt surumine on kiiremini arenenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah ma tõesti ei oska lugeda... piinlik.. aga ka tuhat päevas ei pea tegema, vaatasin just vana treeningpäevikut ja seal kirjas parimatel päevadel 600, tulemusi aga mäeletan ikka juba 400 pealt. 25 -30-sed seeriad tegin toona.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×