Jump to content
Kaval

Kus oli ???

Recommended Posts

Kuskil oli selline arvuti kus sisestasid oma pikkuse ja kaalu ja siis sai valida et kas tahad hoida kehakaalu või landada või suurendada... ja siis arvuti näitas palju mida sööma peab... süsikaid valke ja rasvu...... ma tean et see üldine värk... aga ei leia seda arvutit enam kuskilt... minu teada oli see kunagi isegi siin fitness.ee -s aga enam ei leia, vbla ka mitte... aga oskab keegi aadressi anda kus see asub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks umbes saab ikka vaadata, täpselt ei saa midagi teha inimesed on erinevad aga las "Tank" ise räägib lähemalt sellest, sest tema nagu selle autor. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et siis allpool olev jutt ei ole mitte mingil moel kivi lehe tegija kapsaaeda .... vaid soovin selgust oma arusaamadesse ... seega parandage minu allpool olevat mõttekäiku ...

sisestasin et olen mees ja 93 kilo .... aktiivsus on füüsiline... tahan vormi säilitada ja kaalu soovin hoida .... ja sain et energiatarve on 4910 .... ma ise olen arvanud et kui ma tahan kaalu hoida ja olen füüsiliselt aktiivne siis on mu energiatarve mingi 3000 - 3500 max..... kuid 5000 on juba suht palju rohkem ...

et siis sortsu järgi vaadates see et ma olen füüsiliselt aktiivne suurendab minu energiatarvet 2.2 korda ... kas see on õige ..... kunagi oli artikkel siin et kui ma käin 4-5 korda jõusaalis siis pean korrutama oma baasainevahetuse 1,5 ga ...... minu baasainevahetus on mingi 2200 umbes ja kui see 1.5 korrutada siis tuleb ju 3300 .... mis ongi 3000-3500 et siis kas see 2,2 palju ei ole .... või olen ma kogu aeg alatoidetud ? ......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kunagi oli artikkel siin et kui ma käin 4-5 korda jõusaalis siis pean korrutama oma baasainevahetuse 1,5 ga ...... minu baasainevahetus on mingi 2200 umbes ja kui see 1.5 korrutada siis tuleb ju 3300 .... mis ongi 3000-3500 et siis kas see 2,2 palju ei ole .... või olen ma kogu aeg alatoidetud ? ......

See peaks olema.Siit saab jah natuke teised arvud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vot vot seda artiklit mõtlesingi ... tänud et üles leidsid ... aga ikkagi ... kas mõni targem oskab öelda kumb on siis õige ... 5000 või 3500 .... vahe on pea 30% .... et üldsegi mitte pisike ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×